1

(2 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Nikt nie może mi pomoc?

2

(2 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Witam,

Mam nowy komputer Della z Windowsem 7 64bit. Zainstalowałem na nim The Bat! wersja 5.036.2. Program chodzi bez problemu ściąga i wysyła maile. Problemy zaczynają się po pewnym czasie. Wraz z upływem czasu i pracą programu zauważyłem, że The Bat! po każdym logowaniu/wylogowaniu "pożera" coraz wiecej zasobów systemowych i dochodząc nawet do bagatella 1GB pamięci i 20% procesora (procesor i7). Podczas tego program zamarza na kilka minut i nie da się z nim nic zrobić jak tylko zabić process. Po ponownym właczeniu programu proces się powtarza. Ktoś miał podobny problem na Windowsie 7 64 bit? Jak można go rozwiązać? Dodam, że juz przeinstalowałem program.

System: Windows 7 64 bit, porcesor i7, 16GB ramu.

Dzięki za odpowiedź.

3

(14 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Tak, w menu kontekstowym na górze redagowanego szablonu. Ale, żeby to było aktywne musisz ustawić Format - HTML (tekst zdobiony). Dopiero wtedy uaktywnia się nowe funkcję.

4

(14 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Przepraszam, że sam sobie odpisuje na posty ale znalazłem to co chciałem.

Ustawiłem:

1-opcje-konfiguracja-Podgląd/edycja i tam ustawiłem wszystko na HTML i czysty tekst
2-logo wstawiłem poprzez konto-właściwości-szablony-nowa wiadomość-dodatki-wstaw-wstaw obrazek... Tam również można edytować do woli podpis.

Może komuś się to przyda.

5

(14 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Po części znalazłem odpowiedź. Aby kod był widoczny jako html wiadomość należy w redagowaniu wiadomości zmienić opcje-Format wiadomości i tam html/prosty tekst zaznaczyć. Po tym wszystko ładnie będzie widocznie. Ale nadal nie widzi mi loga.

6

(14 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Mam podobny problem. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

7

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Pytałem się admina i mam możliwość odbioru ale muszę skorzystać z serwera Microsoft Exchange Server. Jest taka możliwość ustawienia w The bat!?

8

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nie wiem czy się powtarzam i nie chcę zaśmiecać. Chciałbym, widzieć wiadomości w rożnych kolorach. Tzn. jak dostane wiadomość to np. jest na czarno tekst ale jak będę odpisywał to np. na niebiesko. Coś w stylu opcje -> konfiguracja -> Podgląd i edycja wiadomości. Tylko to u mnie nie działa i wszystko widzę w jednym kolorze. Jak mogę to ustawić ?

9

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dziękuję za tak szybka odpowiedz. Nie używałem jeszcze filtrów ale zaraz to sprawdzę. Korzystając z okazji. Mam jeszcze jeden dziwny problem. Tzn. mam skrzynkę na firmowym serwerze i jak jestem w pracy to wiadomości dochodzą i wychodzą ale jak jestem w domu to nic nie mogę odebrać ani nie wysłać. Czym to może być to spowodowane?

10

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Przeinstalowałem Windowsa i zapomniałem zrobić kopie książki adresowej. Czy jest możliwość skopiowania wszystkich adresów z listów? Czy muszę to robić pojedynczo, każdy list z osobna?