Czy da się powiązać książkę adresową TheBat z adresami konta windows 10?
Próbuję, ale nie działa. W pomocy na stronie Ritlabs nie ma szczegółowej instrukcji dot. konta windows.

2

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Z kolorami nie zadziała. Próbowałem.
Używałem bata przez wiele lat, ale wkurzyłem się kiedyś i przesiadłem się całkowicie na Thunderbirda.
Jeżeli mam za coś płacić, to chcę, żeby wszystko hulało... a, niestety, IMAP był piętą achillesową bata (zakończyłem moją przygodę na wersji 5.032) Nie wiem, jak jest teraz, chociaż tęsknię za bacikiem;-)

3

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

e-nighthawk napisał/a:

Do wersji jest wprawdzie istotne info:
"IMAP message bases are now stored in a separate "IMAP" folders to prevent troubles when the user switches back and forth between versions 4 and 5 of The Bat!"

Nie zmienia to faktu, ze TB nie potrafi sobie sam skopiować starych plików lub przetworzyć, zmienia reguły pobierania wiadomości przez IMAP
i nie rozwiązuje to mojego problemu jak nie zostać "klikaczu".


Dostałem odpowiedź na to  z RittLabs:
Najlepiej zrobić czystą instalację The Bat 5 i na czysto stworzyć konto IMAP. Potem w właściwościach każdego folderu zmienić opcje pobierania. działa

4

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Używam IMAP na wszystkich kontach.  U mnie zauważyłem następujący problem: czasami załączniki, mimo, że ściągnięte całe mają nazwę Cz.att. Wchodzę na to konto przez webmail i widzę prawidłową nazwę. Z Bata zapisuję załącznik, zmieniam nazwę i rozszerzenie i plik jest OK. Może ktoś ma jakiś pomysł?

5

(17 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Przy okazji: jakiego klienta polecacie do obsługi IMAP?

6

(17 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

A u mnie obsługa IMAP ciągle działa bardzo sprawnie. Jedynie muli się przy większych załącznikach, ale oprócz Pegasusa nie spotkalem klienta który bys ię nie mulił przy dużych plikach. Sam program ma ciągle błędy.

7

(17 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Od kilku dni używam wersji beta piątki i widzę, że z IMAPem jest dużo lepiej. Nie zauważyłem żadnych problemów na 3 kontach pocztowych. W porównaniu z czwórką bardzo szybko przeszukuje foldery i nie robi błedów odczytu. Na razie miodzik, nareszcie mogłem wrócić z poniewierki w Thunderbirdzie...:)