Czy da rade zrobić tak że bat pobiera i czyta pocztę z załącznikami tylko wtedy, kiedy załaczniki maja tylko określone rozszezenia?
Chodzi o to, że chce dostawać tylko maile z załączniknikami określonych typów, ewentualnie nie dostawać maili z załącznikami *.exe, *.pif, *.com
A osoby które mam w książce i wysłały mi list z niepożądanym załącznikiem niech dostają info że mail nie doszedł (wg szablonu) Tym spoza Adessbooka daruje majle zwrotne

2

(3 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Sądząc po numerze wersji to wielkimi krokami jak sądze zbliża sie TB! wersja 4.X. Z tego co się oriętuje polityka Ritsów jest taka, że numery działają w obrębie głównego numeru wersji. Ktoś wie jaka będzie cena upgrade do wersji 4.x jeśli teraz kupie licencje na wersje 3.95.1 CHE w świątecznej promocji? Ma ktoś jakieś dane z pewnego źródła?

Extra! Dziękuje działa jak chciałem

Witam, zrobilem sobie bramke usenetowa z mygate. Do sortowania postow w katalogi wykorzystalem "Uniwersalny filtr sortujący dla programu MyGate", wszystko dziala pieknie, TB! tworzy sam katalogi z nazwami grup i wszystko OKI. Co zrobic zeby TB! mi tworzyl np. z nazwy grupy alt.pl.muzyka.dolujaca katalog a.p.m.dolujaca w drzewie katalogow?. Niektore nazwy grup sa bardzo dlugie i nie widze nazwy calej katalogu, takze zrobilbym tak ze tylko ostatni wyraz po ostatniej kropce bylby caly, a reszte mialo by tylko pierwsza litere.

5

(3 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Dzięki wielkie smile)

6

(3 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Witam chciałbym ustawić sobie datę i czas w szablonie nowej wiadomości ale żeby to było w stylu 2006-08-26 / 12:02, (24h zegar) jak to skonstruować?