1

(4 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Twoja odpowiedź wyjaśniła mi wszystko, co chciałem wiedzieć. Teraz ikona, która się wyświetla po wykryciu nieprzeczytanego maila jest tam gdzie chciałem czyli w prawym dolnym rogu monitora.
Pozdrawiam,

2

(4 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Witam,

też mam ten problem, że ikonka animuje się bez mała w połowie ekranu a chciałbym ją przesunąć w dolny narożnik ekranu . Nie wiem tylko gdzie znajdę rejestr, w którym mogę zmienić te ustawienia i jakie podać wartości przy rozdzielczości monitora 1024x768. Z góry dziękuję za pomoc.

Ściągnąłem programik Mailfenster (Mail-Fenster 2.1.1 [TheBat! 1.x/2.x/3.x] ), który informuje o nadchodzącej poczcie. Muszę jeszcze ustawić filtr dla każdej nadchodzącej wiadomości jako "Odbiorca zawiera @" ale nie wiem jaki program zewnętrzny powinien być wówczas otwierany, żeby uruchomił aplikację wyskakującego okienka i sygnału dźwiękowego. Mam nadzieję, że wyrażam się jasno i proszę o pomoc.

4

(2 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

wielkie dzieki. Chyba mnie to oswiecilo. Dzisiaj podmienilem ikonki bez problemu. A bylem tak bliski zrobienia tego samemu ale kopiowalem nie do tego katalogu. No coz. Jeszcze raz dziekuje smile

5

(2 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Witam,

pewnie moje pytanie jest dla wielu banalne ale ja dotychczas nie potrafie zmienic  wygladu klasycznego (kolorowe ikonki) na te minimalne (Minimal Glyph). Mam Bata v. 3.85.03 i usiluje je podmienic ale bezskutecznie. Jesli moze mi ktos dokladnie opisac krok po kroku jak to zrobic bede wdzieczny.

Pozdrawiam