1

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam program TheBat w wersji: 9.1.18, zastosowałem się do rady na tej stronie: https://www.ritlabs.com/en/news/7799/ , niestety, nie mogę używać programu. Otóż, udało mi się wygenerować specjalny kod, ale okienko, które wyskakuje do logowania nie ma w sobie opcji by go wkleić. Czy jest na to jakaś rada? Proszę niech ktoś mi pomoże, ponieważ wersja, którą posiadam TheBat powinna działać poprawnie.

2

(2 odpowiedzi, napisanych FAQ - pytania i odpowiedzi)

Dziękuję za poradę! smile Zmiana czcionki nie jest wskazana, ponieważ przy maksymalnej rozdzielczości jest dostatecznie mała smile Można pokombinować ze skalowaniem DPI mam 113%, przy ustawieniu (Win 7 64bit) na 110% jest okey, pod warunkiem, że zaskoczy smile .

Po aktualizacji z wersji The Bat! Professional 5.0.20.1 do 5.0.32 czcionka w centrum połączeń nie jest wyświetlana poprawnie -nie widać całych liter-! W poprzedniej wersji było okey, a nic nie zmieniałem w ustawieniach TheBat!, Windowsa. Zaktualizowałem później do wersji 5.0.34 i nie ma poprawy, czy jest gdzieś opcja, żeby można było to zmienić?

4

(3 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Witam,
AntispamSniper 1.8.0.8 zainstalowałem do wersji The.Bat.Professional.v3.95.06.Christmas.Edition i nie chce działać lub nie potrafię jej uruchomić. Czy mógłbym prosić kogoś kompetentnego o pomoc? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

5

(5 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Witam,
AntispamSniper 1.8.0.8 zainstalowałem do wersji The.Bat.Professional.v3.95.06.Christmas.Edition i nie chce działać lub nie potrafię jej uruchomić smile. Czy mógłbym prosić kogoś kompetentnego o pomoc? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc smile

6

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam serdecznie,
momi usilnych starań (mam podręcznik) nie mogę znaleźć w The bat v3.95.06 opcji, która odpowiada za automatyczne sprawdzanie wiadomości co jakiś czas, czyżby jej nie było? Bardzo proszę o odpowiedź na nr gg 4818780 lub adres e-mail toudi44@interia.pl , bo już mi ręce opadają! Druga sprawa ti mam dwa konta, czy można je scalić? -tzn żeby nie było podwójnych: odebrane, wysłane, kosz... itp? Jeśli ktoś może pomóc z góry dziękuję za fatygę!

Pozdrawiam