1 (edytowany przez pYthondancer 2007-03-25 11:55:46)

Temat: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Witam.
Mam mały problem z ustawieniem szerokości pól w The Bat!
Używam go od kilku lat (odkąd dołączono go do płytki w K.Ś.) i nigdy nie miałem z nim kłopotów. Jednak po ostatnim reinstalu systemu (zmiana platformy sprzętowej) i przywróceniu The Bat z pliku kopii zauważyłem dziwną rzecz. Zobrazuję to na screenach:
Tak wygląda The Bat! po ustawieniu wszystkiego wedle mojego "widzimisię" http://img81.imageshack.us/img81/4162/tb1fo0.th.jpg

A tak wygląda po wyłączeniu i ponownym załączeniu:
http://img81.imageshack.us/img81/1253/tb2aw2.th.jpg

Niby nic takiego, jedna pionowa linia, ale jest to denerwujące mimo wszystko.
Przeczytałem FAQ, ale nie znalazłem podobnego problemu.
Zwracam się więc o pomoc na forum, z góry dziękując za pomysł który pomógł by to rozwiązać.
Dodam, że przeinstalowywanie The Bat! nie pomaga, efekt pozostaje.

2 (edytowany przez Andy 2007-03-25 16:22:30)

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Z jakiej wersji Beta korzystasz?
Sprobuj znienic rozlozenie okien, restartowac Beta a potem z powrotem zmienic nastawienia.
-Wyglad
-Uklad okien
Gdyby niepomoglo bym sprobowal zrobic kopie zapasowa programu, nastepnie odinstalowal TheBata, wymazal wszystkie pozostalosci po programie nastepnie odnowa zainstalowal najnowsza werscje i odtworzyl caly program z kopii zapasowej.
Mam metne wspomnienia ze i ja kiedys cos takiego mialem ale niewiem jak sobie z tym poradzilem.
Napewno to jest jakis drobiazg, moze ktos udzieli konkretniejszej odpowiedzi.

3

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Dzięki za zainteresowanie.
Używam wersji 3.98.4
Przeinstalowywałem już Bata i przywracałem go z kopii zapasowej. Co ciekawsze, nawet po formacie C:/ zainstalowaniu bez przywracania z kopii jest to samo.
Chyba się z tym pogodzę po prostu.
Tymczasem dziękuję za chęć pomocy smile

4

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

pYthondancer napisał/a:

Chyba się z tym pogodzę po prostu.

U mnie takie efekt, jak na twoich screenach pojawia się, gdy bacika otwieram w innej (większej) rozdzielczości ekranu.

5

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Nie zmieniam rozdzielczości ekranu. Zawsze pracuję w natywnej dla mojego monitora (1280x1024)
Tak sobie kombinowałem i myślę czy nie spróbować odinstalować wersji 3.98.4 i zainstalować jakąś wcześniejszą.
Tylko ciągle brak czasu na "zabawę" z softem wink

6

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Witam! Korzystam z Bata od ladnych paru lat i od jakiegos tygodnia jestem w posiadaniu najnowszej wersji 3.98.4 Tez mam ten sam problem jak uzytkownik wyzej, zaznacze ze w poprzedneij wersji tego klopotu nie bylo, ludzie dobrej woli pomozcie , bo to naprawde wkurzajace jest hmm

7

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Niestety, zabieg z instalką wersji poprzednie i upgradem też nie pomógł.
Pozostało mi więc przyzwyczaić się do tego sad

8

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

No cóż , pozostaje poczekać na nowszą wersję, może tam juz to zjawisko nie będzie wystepować, szkoda, że nic sie nie da zrobić bo to naprawde jest męczące, niby szczegół ale... :[

9

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Przejscie na wersje 3.99.1 tez nie pomaga . HELP !!! to jest wkurzajace, moze zna ktos rozwiazanie, niby blache ale drazni ;/

10

Odp: Wygląd The Bat! resetujące się ustawienia.

Ja się już przyzwyczaiłem. Nie uaktualniam też, skoro to nic nie daje.