1

Temat: jak odinstalować theBat Ekspert/Pro 3.99 z Komputer Eksperta

Witam,

Zainstalowałem w/w Bat-a w wesrji szyfrowanej. Teraz chcę go zmienic na nieszyfrowanego. Niestety po odinstalowaniu Bat-a, bądź przez systemowy deinstalator bądź też deinstalator Bat-a, próba ponownego zainstalowania programu w wersji nieszyfrowanej jest nieudana. Program ciągle instaluje się w starej szyfrowanej wersji i z tą samą zawartością poczty. Nie pomaga odinstalowanie z zaznaczoną opcją usunięcia plików poczty i ustawień własnych. Także czyszczenie rejestru przy użyciu RegSupremePro oraz CCleaner nie pomaga i program nadal instaluje się w wersji szyfrowanej.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?

Pozdrawiam,

Rafał

2 (edytowany przez Andy 2007-05-31 23:07:44)

Odp: jak odinstalować theBat Ekspert/Pro 3.99 z Komputer Eksperta

Pamietam ze kiedys tez z tym bojowalem ale juz zapomnialem jak pokonalem ten problem.
W pierwszej kolejnosci zrob kopie zapasowa z pozycji TheBata:
-Narzedzia
-Kopia zapasowa
Teraz sam zostalem w kropce, bo juz zapomnialem tak ze na wszelki wypadek zrob jeszcze export wiadomosci w formacie TheBat.
Nastepnie odinstaluj TheBata.
Sciagnij starsza wersje TheBata, taka ktora niepodporowala szyfrowanie.
Zainstaluj stara wersje a potem na to zrob instalacje z nowa wersja ale uwazaj abys niewlanczal szyfrowania przy instalacji.
Na koniec odnow wszystko z kopi zapasowej albo z tego co co wczesniej wyexportowales (niepamietam juz co zatrybilo).

3

Odp: jak odinstalować theBat Ekspert/Pro 3.99 z Komputer Eksperta

Jeżeli pamieta to trzeba sprawdzić czy istnieje klucz w rejestrze HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT
Nie mam KS ale po wyczyszczeniu rejestru powinien pytać o tryb pracy dla bazy wiadomości