1

Temat: Jak dołączyć treść listu nadawcy w odpowiedziach?

Witam.
Nie wiem jak skonfigurować BAT-a, aby samoczynnie dołączał treść listu i załączniki w odpowiedziach do nadawcy. Kiedy wcisnę przycisk odpowiedź pokazuje mi się puste okno odpowiedzi bez treści listu. Jak to zrobić?
Pozdrawiam

2

Odp: Jak dołączyć treść listu nadawcy w odpowiedziach?

Musiałeś chyba coś zmienić w konfiguracji programu lub posługujesz się jakąś dziwną wersją (nie podałeś jaką), ponieważ The Bat! domyślnie jest skonfigurowany tak jak sobie życzysz.

Za cytowanie wiadomości, na którą się odpowiada, są odpowiedzialne szablony, a w nich makro %Quotes (ewentualnie %Text lub %OText gdy chcesz załączyć treść bez znaków cytowania). Sprawdź we właściwościach konta jak masz zdefiniowane szablony odpowiedzi, porównując je z domyślnymi ustawieniami opisanymi w podręczniku (w rozdziale Szablony wiadomości).

3

Odp: Jak dołączyć treść listu nadawcy w odpowiedziach?

Dziękuje, w ustawieniach było "%blank" zmieniłem na "Quotes" i działa. smile
Jeszcze jedno pytanie, jak jeszcze raz go ustawić aby załączał również załączniki?
Wersja BAT-a to 3.80.06.
Pozdrawiam

4

Odp: Jak dołączyć treść listu nadawcy w odpowiedziach?

Kilka pytań: o jaki załącznik Ci chodzi? Czy chcesz odsyłać w odpowiedzi ten sam załącznik, który przysłał Ci nadawca? A może chodzi Ci nie o odpowiedź lecz o przekierowanie? Wtedy oryginalne załączniki są dołączane automatycznie.

Więcej informacji o tych zagadnieniach możesz znaleźć w podręczniku w podrozdziale Odpowiedź, przekazanie, przeadresowanie....