1

Temat: odzyskanie poczty z MESSAGES.EBB

Witam,

przed formatem przekopiowalem katalog z The Bat'em ale nie moge zaimportowac z niego poczty, mam pliki: MESSAGES.EBB i MESSAGES.EBI oraz wszystkie pliki z poprzednio dzialającego programu, miedzy innymi: ikey.chk

od wczoraj szukam na forum informacji jak wydobyc z tego poczte, wiem ze nie jest latwo, ale czy to wogle mozliwe ?
jak wgrac to do The Bat albo jakiego programu uzyc zeby wydobyc z tamtad mejle ?

pomagalem robic pozadek na kompie szefowej wiec dosyc to dla mnie wazne zeby odzyskac te mejle, w jaiejkolwiek formie, a mam malo czasu

czy jest moze jakis dokladny opis co powinno sie w takiej sytuacji zrobic ?


pliss.. help...

2

Odp: odzyskanie poczty z MESSAGES.EBB

Na forum jest wszystko co można zdrobić. Ogólnie jak masz stary rejestr to wystarczy zachować ścieżki takie jakie były uprzednio. Wszystko musi działać. Ważne by pełne foldery były, ich lokalizacja i dodatkowo klucz rejestru. Jeżeli nie ma wpisu w rejestrze to trzeba instalować od nowa i w nim grzebać ustawiając odpowiednie ścieżki. Zabawa trudna i wymagająca kopii bezpieczeństwa.

Wyciąganie z plików .EBB, czyli szyfrowanych AFAIR 128bitowym AESem, przy zmiennym kluczu nieodpowiadającemu hasłu jest zabawą karkołomną.

3

Odp: odzyskanie poczty z MESSAGES.EBB

lazik napisał/a:

Wyciąganie z plików .EBB, czyli szyfrowanych AFAIR 128bitowym AESem, przy zmiennym kluczu nieodpowiadającemu hasłu jest zabawą karkołomną.

Bardzo dyplomatycznie to ująłeś wink