1

Temat: Problem z polem nagłówka

Witam !

Zainstalowalem najnowsza werjse The Bat 3.99.3, wczesniej mialem starszego i myslalem, ze ma jakas wade, ponieważ po pewnym czasie (samoczynnie) w polu nagłówka zacząły pojawiac sie zdublowane informacje, tzn. wszystkie ifnormacje, które wybrałem (Od: Do: Temat:) są zdublowane czyli:

Od:
Od:
Do:
Do:
Temat:
Temat:

Myslalem, ze to jakis blad w starm programie, ale w nowym The Bat po pewnym czasie pojawil sie identyczny problem...

W konfiguracji nagłówka w opcjach programu tez widoczne są zdublowane wszystkie te pola....i nie da sie ich usunac

Prosze o pomoc, bo to zaczyna byc troche denerwujace, bo z 5-ciu wierszy w polu nagłówka nagle robi sie 10

Pozdrawiam

2

Odp: Problem z polem nagłówka

Niespotkalem sie narazie z takim przypadkiem ale wejdz w:
-Opcje
-Konfiguracja
-Wyswietlanie wiadomosci
-Naglowki

Zerkni czy niemasz zdublowanych pozycji. Ewentualnie sproboj jedno wymazac a potem zrestartuj Becika.
Wszystko bez gwarancji bo niemam jak otestowac.

3

Odp: Problem z polem nagłówka

Niestety probowalem, ale w opcjach nie da sie usunac dodatkowych zdublowanych pozycji... pczycisk "usun" nie jest aktywny na nich, a w prawy klawisz myszy na polu nagłowka tez nie dziala, tzn. jak jedno usune, to drugie sie pojawia i tak na zmiane...

juz nie wiem, o co w tym chodzi

4

Odp: Problem z polem nagłówka

Sprawdź w rejestrze systemowym:
HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!\Editor
"Headers"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!\Headers]
"MainForm"
"Finder"
"FolderView"

5

Odp: Problem z polem nagłówka

Próbowałemw rejestrze, usunułem praktycznie wszystkie klucze majace w nazwie header w katalogu the bat... i dalej nic, tak samo

Ma ktos jeszcze jakies pomysly, co moze byc przyczyna?

pozdrawiam

A moze jednak zmienic tego klienta poczty?:)

6

Odp: Problem z polem nagłówka

Backup tbuser.def lub podmiana nazwy. Uruchomienie TB.
Wątpię jednak by pomogło bo plik odpowiada za paski narzędziowe.

7

Odp: Problem z polem nagłówka

nie pomglo... niestety:(

8

Odp: Problem z polem nagłówka

A instalacja innej wersji? Najnowsa to 3.99.24