Temat: Potwierdzenie odczytania wiadomości

Standardowo, treść potwierdzenia odczytania wiadomości, jest w The Bat pusta. Należy ją sobie zredagować samemu. Chcę aby treść potwierdzenia wyglądała następująco:
"Twoja wiadomość została odczytana na moim komputerze dnia [tutaj powinna być data] o godz. [tutaj powinna być godzina]."
Co mam wpisać, jakie polecenia makro, w miejsce nawiasów kwadratowych? Czy ktoś mógłby podać gotowe polecenia?
Serdeczne dzięki z góry za odpowiedź, ale jestem nowym użytkownikiem "nietoperza" i chciałbym już mieć podstawową funkcjonalność programu, zanim stanę się chodząca encyklopedią smile

2

Odp: Potwierdzenie odczytania wiadomości

Standardowo treść potwierdzenia nie jest pusta, decyduje o tym domyślny szablon potwierdzeń - jeśli u Ciebie jest pusta to coś z instalacją było nie tak.

Aby uzyskać w potwierdzeniu taką treść jakiej sobie życzysz, wpisz do szablonu potwierdzeń następujący tekst:

Twoja wiadomość została odczytana na moim komputerze dnia %ODate o godz. %OTimeLong.

Za wstawienie daty i czasu odpowiadają makra %ODate i %OTimeLong - polecam opis w podręczniku.