Temat: Skasowany folder

Witam,
    Skasowałem dziś folder z mailami(grudzien), który był utworzony w Inbox. Przez przypadek usunąłem go(potwierdziłem usunięcie), co można zrobić, aby go odzyskać. Jeżeli jest to możliwe. Ogolnie sprawa jest poważna, ponieważ jest to pracowy mail, a nie robiłem ostatnio kopii zapasowej.

pozdrawiam

2 (edytowany przez Andy 2007-12-27 13:00:13)

Odp: Skasowany folder

Sa specjalne programy do odzyskiwania wymazanych danych ( bo tak naprawde to niesa wymazane dopuki nieprzepisza sie nastepnymi informacjami ).
Ale najprosciej to bedzie przez System Restore w Windowsie. Jezeli tej funkcji wczesniej nie wylaczyles.
Szczegoly:
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=1232

3

Odp: Skasowany folder

Dzięki, ale  nie pomogło, ponieważ nie miałem tej funkcji włączonej....
   Co jeszcze można zrobić...:(

4

Odp: Skasowany folder

Zależy jak usunąłeś folder (przy usuwaniu folderu program pyta się co zrobić z usuwanymi wiadomościami: przenieść do kosza czy usunąć). Ustaw się na folderze Kosz konta i spróbuj przejrzeć usunięte wiadomości za pomocą opcji: Folder | Przeglądaj usunięte wiadomości.

5

Odp: Skasowany folder

Folder został usunięty, ale nie do kosza. Gdyby to było takie proste to sam bym sobie poradził...., panowie chyba nie ma rady co?

6

Odp: Skasowany folder

Jeśli usunąłeś folder z poziomu programu The Bat! i potwierdziłeś usunięcie zawartych w nim wiadomości to nie będzie już można ich odzyskać. Na wszelki wypadek sprawdź jeszcze katalog dyskowy, który powinien odpowiadać usuniętemu folderowi - jeśli go nie ma to rzeczywiście nic się nie da zrobić. Jeśli jest, można spróbować zaimportować wiadomości z istniejącego w tym katalogu pliku messages.tbb.