1 (edytowany przez staszek_s 2008-02-22 09:15:19)

Temat: Problemy z wersją 4.14

Witam wszystkich,
zainstalowałem niedawno wersje 4.0.14 i pojawiały mi sie sporadycznie błędy "Access violation in module thebat.exe", po odebraniu poczty. Komunikaty nakładają się na siebie lawinowo, pomaga tylko ubicie procesu w managerze urządzeń. Niestety dzisiaj problem nasilił się i po odebraniu każdego maila mam taki błąd. Wyłaczyłem wtyczkę antyspamową (Antispamsniper), bez zmian. W tej chwili nie mam już żadnych praktycznie wtyczek poza "PL_Wtyczka" ale to już raczej nie ma związku z odbieraniem poczty. System Win XP prof, do programu podłączonych kilka kont POP3, do tego proste filtry przenoszące wiadomości do poddkatalogów.
Ma ktoś z Was coś podobnego ? Czy jest może jakaś nowsza wersja która to naprawia ? Sprawa jest krytyczna i być może będę musiał wrócić do 3.xx sad

--
Pozdrawiam
Staszek Szpilka

2

Odp: Problemy z wersją 4.14

Wersji 4.14 raczej jeszcze nie było, ponieważ na dzisiaj obowiązuje 4.0.14.4 - wypróbuj ją, ponieważ błędy opisywane przez Ciebie były chyba poprawiane. Do pobrania z http://www.ritlabs.com/download/files3/ … b40144.rar

3

Odp: Problemy z wersją 4.14

Oczywiście miałem na myśli wersję 4.0.14, przepraszam za pomyłkę i proszę o poprawkę w temacie wątku.
Niestety wersja podana przez Ciebie zachowuje się podobnie, przed chwilą musiałem ubijać sad
--
Pozdrawiam
Staszek Szpilka

4

Odp: Problemy z wersją 4.14

Dla informacji, w wersji 4.0.18 błędy sporadycznie dalej wstępują, udało mi się zlokalizować, że problem dotyczy zakładki "Nieprzeczytane" w oknie folderów. Czasem zakładka jest pusta - nie widać żadnego folderu (logiczne skoro wszystko jest przeczytane, ale w starszej wersji zawsze był widoczny ostatni folder w jakim była nowa wiadomość). Wtedy po ściągnięciu wiadomości pojawia się błąd AV, można z tego wyjść bez ubijania klikając na inną zakładkę w oknie folderów.
--
Pozdrawiam
Staszek Szpilka