1 (edytowany przez biesior 2008-03-26 00:11:37)

Temat: Zniknęła cała SZYFROWANA poczta

Podobnie jak parę postów niżej, ktoś opisał, Bat się zawiesił, do tego stopnia, że zablokował całego kompa - po kwadransie czekania (bezowocnego) zrobiłem hard-restart, przy próbie następnego odpalenia TB okazało się, że nie ma kont a w ich miejsce zdublowały się katalogi wspólne, do tego stopnia, że jedna nieprzeczytana wiadomość w katalogu wspólnym jak się ją ustawi na "przeczytaną" to w pozostałych zdublowanych folderach też się odznacza.

Kanał straszny, poczta głównie zawodowa z kilku ostatnich lat co mogę zrobić?

TB 3.99
W katalogu pwd! te pliki się znajdują, na wszelki wypadek zrobiłem kopię
Próbowałem zainstalować najnowszą wersję (4.0.18) i jakoś zaimportować te katalogi, ale bez skutku
system Vista x64

Muszę to odzyskać!
Poradźcie coś proszę, ja idę się ubrzdyngolić dzisiaj ;(

A! Jeśli wątek gdzieś można podobny znaleźć, nie krzyczcie, tak mnie przybiła ta wysypka, że nie mam w ogóle koncepcji, gdzie i czego szukać

2

Odp: Zniknęła cała SZYFROWANA poczta

Ja bym sprobowal przywrocic Viste do stanu z poprzedniego dnia albo wczesniej.  Ogolnie szyfrowana poczte bedzie bardzo ciezko odzyskac.
Rada na przyszlosc robic systematycznie kopie zapasowe poczty szczegolnie jezeli chodzi o tak wazna poczte.
Lepiej gdy masz o jedna kopie wiecej jak zadna.
Na bardzo podobny temat bylo juz troche watkow, przejrzyj na spokojnie.
Na przyszlosc wybierz sobie jakis serwerek pocztowy (gmail, gazeta.pl na gmali a podobne) gdzie bedziesz mogl pozostawiac kopie calej odebranej poczty ale systematycznie to przesuwaj z inboxu do innego folderka.

3

Odp: Zniknęła cała SZYFROWANA poczta

Andy napisał/a:

Ja bym sprobowal przywrocic Viste do stanu z poprzedniego dnia albo wczesniej.

Niestety, za późno przeczytałem tę poradę hmm ostatni punkt przywracania, mam z dnia po zdarzeniu hmm

Nie ma jakichś programów firm trzecich, które potrafiłyby to rozkodować ? (oczywiście hasło znam) choć już co do dokładnej struktury katalogów to nierobialne - kilka kont, w każdym kilkanaście/dziesiąt podkatalogów, poczta posegregowana, pogrupowana etc hmm