Temat: brak załączników w TB! Voyager

Witam

Szukałem na tym forum rozwiązania, ale go nie znalazłem smile
Problem polega na tym, że po zaimportowaniu poczty (wraz z załącznikami) z TB! v4 do TB! Voyager v4 w tym drugim pojawia się poczta i są wyświetlane załączniki, tyle że wszystkie pliki poza tekstowymi (w tym htm) mają rozmiar 0 B. Domyślam się, że jest to kwestia ustawień Voyagera w celu zmniejszenia ilości zajmowanego miejsca na pendrivie, ale mnie to nie urządza (mam pena o dużej pojemnośc i chcę mieć pocztę ze wszystkimi załącznikami). Czy można to jakoś zmienić? Dodam, że we wcześniejszych wersjach Voyagera był ten sam problem.

Pozdrawiam

2

Odp: brak załączników w TB! Voyager

Jeżeli w TB! z którego eksportujesz trzymasz załączniki w zewnętrznych plikach a nie wiadomościach to masz gotową odpowiedz.
Możesz to sprawdzić we właściwościach konta (Pliki i katalogi -> Przechowywanie załączników).

Zrób eksport/import za pomocą wbudowanych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych (pliki tbk) - powinno być OK.

3 (edytowany przez areckee 2008-05-09 10:34:40)

Odp: brak załączników w TB! Voyager

Wygląda na to, że pomogło smile W sumie to miałem lepsze zdanie o tym programie - byłem przekonany, że powinien sam zaimportować załączniki zewnętrzne do wiadomości. Ale nie można mieć wszystkiego big_smile Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam