1

Temat: TheBat! Sync

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z synchronizacją The Bat z PDA za pomocą TheBat! Sync? Czy to rzeczywiście działa i ewentualnie jakie pojawiają się problemy.

To jedyny program jaki udało mi się znaleźć, czy są inne? Jeśli są inne to proszę o naprowadzenie mnie.

2

Odp: TheBat! Sync

Tego programu jest wersja testowa więc spokojnie możesz wypróbować. Innego softu do synchronizacji z WM nie widziałem.

3

Odp: TheBat! Sync

Dzięki za odpowiedź.

Skoro program tak mało popularny to postaram się przetestować i napiszę swoje wrażenia. Swoją drogą PDA stają się coraz popularniejsze i może warto firmie RITs podrzucić pomysł na dołożenie synchronizacji z urządzeniami opartym na WM/inne?

4

Odp: TheBat! Sync

AaaA napisał/a:

Dzięki za odpowiedź.

Skoro program tak mało popularny to postaram się przetestować i napiszę swoje wrażenia. Swoją drogą PDA stają się coraz popularniejsze i może warto firmie RITs podrzucić pomysł na dołożenie synchronizacji z urządzeniami opartym na WM/inne?

AFAIR pisałem o tym na tbbeta. Dokładnie mid:291717592.20071012213905@lazikowiec.pl

5

Odp: TheBat! Sync

lazik napisał/a:

Tego programu jest wersja testowa więc spokojnie możesz wypróbować. Innego softu do synchronizacji z WM nie widziałem.

pojawiła się wersja 2.0 - znacznie ulepszona - niestety każą płacić za upgrade smile