Temat: Odzyskanie poczty po awarii partycji

witam
przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi dotyczącej odzyskiwania poczty po awarii partycji systemowej.
Partycja poszła się walić, ale mam kopie całego katalogu z programami, czyli cały katalog w którym był zainstalowany bat.
wersja 3,8 - zainstalowałem wersje na probe 4,2 i nijak nie moge odzyskac poczty.
na pewno zaraz bedzie post czy mam bekapa itd - nie mam bekapa tylko i wylacznie katalog w którym był zainstalowany bat - nie mam równiez mejli na serwerze
czy da się cos z tym zrobic ?
pozdrawiam

2

Odp: Odzyskanie poczty po awarii partycji

Katalog z programem jest nieprzydatny, jeśli nie ma w nim podkatalogu z pocztą. The Bat! przechowuje pocztę i ustawienia kont domyślnie w katalogu ..\The Bat!\Mail. Jeżeli nie zmieniałeś położenia katalogu z pocztą, to po nowej instalacji programu wystarczy wskazać poprzednią lokalizację katalogu \Mail i wszystko się odtworzy automatycznie (jeżeli nie było zaszyfrowane).

3

Odp: Odzyskanie poczty po awarii partycji

Witam
Mam identyczny problem. Jednak przed awarią partycji skopiowałem wszelkie katalogi The Bat, oraz katalog z pocztą. Jednak kiedy wskazałem ten katalog podczas pierwszego uruchomienia The Bata, pokazało się tylko logo startowe i nic się nie działo. Po logiem startowym widoczny był kawałek okienka, które udało mi się zamknąć. Pojawił się kreator tworzenia nowego konta pocztowego. Wpisałem jakieś fikcyjne nazwy. Program w końcu uruchomił się jednak w tej chwili widoczne jest tylko to jedno fikcyjne konto, natomiast nie ma dostępu do kont, które miałem przed awarią ani do poczty, mimo, że w ustawieniach wciąż jest wskazany katalog w którym jest poczta. jak odzyskać dostęp do poczty i ustawień kont?