1 (edytowany przez aspir 2008-12-04 16:25:35)

Temat: 'indeks bazy wiadomości uszkodzony' TB PE 3.51.10, WinXP SP2

Witam

Po otwarciu dzisiaj kolejny raz TheBaTa stwierdziłem brak ok 200 maili w odebranych jednego z kilku kont.
Zamknąłem i uruchomiłem ponownie, bez zmian.  We właściwościach folderu mam ustawione Kompresuj folder.
Przed następnymi krokami zrobiłem jeszcze kopię folderu konta na dysku. Próbowałem przywracania systemu ale to nie pomogło. Gdy próbuję zrobić obecnie kopią zapasową to kończy się ona z błędem:

Podczas zapisu danych z folderu
Odebrane wystąpił błąd
Możliwe, że indeks bazy wiadomości jest uszkodzony - spróbuj...

No więc usunąłem plik .tbi z tego folderu, po uruchomieniu programu odtworzył się nowy i nic się nie zmieniło.
Teraz nie wiem czy te maile jeszcze gdzieś są, czy da się odzyskać, nie mogę zrobić kopii zapasowej, co jest grane?
Jak czytam dosyć powszechna usterka a panowie z ritlabs nic sobie z tego nie robią nawet w nowszych wersjach. Rozważam przez to zmianę programu pocztowego, ochrona maili powinna być priorytetem przy tworzeniu takiej aplikacji...
Za pomoc z góry dziękuję.

P.S.
Dzisiaj straciłem kilka nowych maili. Program był normalnie zamykany i otwierany. Miarka się przebrała, rezygnuję z tego szajsu I KAZDEMU KOMU ZALEZY NA BEZPIECZENSTWIE EMAILI ODRADZAM KORZYSTANIE Z THE BAT!!!!!!!

2 (edytowany przez deeboo 2009-07-13 00:26:01)

Odp: 'indeks bazy wiadomości uszkodzony' TB PE 3.51.10, WinXP SP2

mam ten sam problem : "podczas zapisu.....indeks bazy itp..."i nie moge robic kopii zapasowej poczty, a wydawalo sie ze taki fajny program. Fajnie zarlo ale zdechlo:(