1

Temat: The Bat! 4.1.7 Problem z wyświetlaniem wielości folderów /pytania

Witam, posiadam program w wersji 4.1.7 oraz używam szyfrowania plików w bacie i mam problem chodzi o to że zrobiłem nowy folder i przeniosłem z 2 tyś wiadomości z folderu otrzymane do nowo stworzonego folderu niby wszystko ok gdyby nie fakt że w kolumnie rozmiar folder nie zmienił swojej pojemności mimo to że są w nim tylko np dwie wiadomości lub nawet gdy ręcznie wykasuje pliki message z folderu Nietoperza by stworzył sobie automatycznie to nadal pozostaje wielkość te 1,5 GB (wyświetlana wielkość w programie), który plik albo klucz w rejestrze albo może to błąd programu? pozdrawiam


ps. jak zrobić by wątki wiadomości były rozwijane "plusem" gdy wiadomość zawiera kilka wiadomości mailowych ?
ps2. orientujecie się czy Rit zamierza zmienić ikonkę podstawową - np na tą z ekranu startowego :> a nie nadal ikona z przed kilku lat zawierająca cztery barwy? bo zauważając na stronie internetowej zrzuty ekranu to się nieco różnią ikony programu okna głównego czy tworzenie nowej wiadomości itp...

2

Odp: The Bat! 4.1.7 Problem z wyświetlaniem wielości folderów /pytania

GieSu napisał/a:

Witam, posiadam program w wersji 4.1.7 oraz używam szyfrowania plików w bacie i mam problem chodzi o to że zrobiłem nowy folder i przeniosłem z 2 tyś wiadomości z folderu otrzymane do nowo stworzonego folderu niby wszystko ok gdyby nie fakt że w kolumnie rozmiar folder nie zmienił swojej pojemności mimo to że są w nim tylko np dwie wiadomości lub nawet gdy ręcznie wykasuje pliki message z folderu Nietoperza by stworzył sobie automatycznie to nadal pozostaje wielkość te 1,5 GB (wyświetlana wielkość w programie), który plik albo klucz w rejestrze albo może to błąd programu?

Usunięcie lub przesunięcie wiadomości nie usuwa fizycznie wiadomości, tylko zaznacza ją jako usuniętą. Aby definitywnie oczyścić bazę z usuniętych wiadomości użyj opcji Folder | Oczyść i skompresuj (dla konkretnego folderu), lub Folder | Porządki w folderach dla wybranych lub wszystkich folderów. Po wykonaniu oczyszczania nie ma już możliwości odzyskania usuniętej wiadomośći przez Folder | Przeglądaj usunięte wiadomości.

3

Odp: The Bat! 4.1.7 Problem z wyświetlaniem wielości folderów /pytania

a wiec tak - porządki w folderach - oczyść i skompresuj - i usunięcie FIZYCZNE plików MESSAGES.EBB MESSAGES.EBN nie zmienia sytuacji w pokazywaniu w programie - informacji o rozmiarze folderu dlatego po wykorzystaniu swoich pomysłów napisałem na forum dlatego dzięki za wskazówkę ale to już wcześniej sprawdziłem
wiec?

4

Odp: The Bat! 4.1.7 Problem z wyświetlaniem wielości folderów /pytania

Witam, po aktualizacji do wersji 4.1.9 problem się rozwiązał /Pozdrawiam