Temat: Zmiany w TheBat! 4.1.x - czy warto placic za aktualizacje ?

Witam!
W okolicach maja 2007 kupilem licencje na program TheBat! Professional, pozwala mi ona na uzytek programu w wersji 'do 4.0.x' .
Nie obejmuje mnie mozliwosc darmowej aktualizacji do wersji 4.1.x i wyzszych - wykupilem licencje zbyt wczesnie, aby zalapac sie do tej promocji (a wiec przed 20-tym listopada 2007).
Zastanawiam sie czy warto w ogole wykupywac aktualizacje licencji do wersji 4.x.y - koszt to 24.50 euro (wiec nie tak malo).
Zapoznalem sie z nowosciami na stronie http://www.ritlabs.com/en/products/theb … hp?ID=2702 i w zasadzie nie widze zmian, ktore bylyby dla mnie szczegolnie istotne (i za ktore warto byloby zaplacic ponad 100 zl) - moze macie jednak wlasne spostrzezenia, ktore okaza sie pomocne?
Wyjasnie dlaczego nie chce aktualizowac TheBat! z wersji 4.0.38 do 4.1.9 i dlaczego prosze Was o uwagi:
- jesli zaktualizuje program bez konwersji plikow bazy wiadomosci, nie zobacze nowych opcji
- jesli zrobie to z konwersja, po wykorzystaniu miesiecznego okresu probnego nie bede mogl wrocic do poprzedniej wersji bez tracenia wiadomosci z tego miesiaca (bo TheBat! w starszej wersji nie bedzie potrafil skonwertowac nowej bazy wiadomosci na stary format, a jesli przywroce kopie zapasowa sprzed aktualizacji, strace wiele wiadomosci otrzymanych przez ten miesiac).
Z gory dziekuje za odpowiedzi,
Pozdrawiam.

Wojtek