Temat: Szybka wyszukiwarka i jej możliwości

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Od wczoraj przeżywam debiucik z programem The Bat po przejściu z Outlooka 2007, a wcześniej z Outlook Express. W międzyczasie próbowałem Thunderbirda (kompletnie mi nie podpasował), Eudory (brak obsługi ogonków - szybka dyskwalifikacja), Pegasusa (interfejs stanowczo za mało przejrzysty) oraz brałem pod uwagę Gmail.

Poza Outlookiem nic nie spełniało moich oczekiwań jeśli chodziło o komfort pracy od strony interfejsu. Z drugiej strony Outlook to kobyła i mimo mocnej konfiguracji (Quad 2,4 / 4 GB na płycie Asusa) przy ściąganiu i filtrowaniu poczty cały komputer mi zamierał (a ściąganie poczty mam co 60 sekund ;D).

The Bat! okazał się miłym zaskoczeniem - przejrzysty - jak dla użytkownika MS - interfejs - konfiguracja skrzynek, filtrów antyspamowych, uczenie ich, budowa folderów wirtualnych (tak aby mieć wspólne skrzynki Nadawcze, Odbiorcze) oraz wszystkie inne procesy przyszły mi naturalnie.

Jest jeden problem - przyzwyczajony do Microsoftu i szybkiego wyszukiwania Desktop Search martwi mnie, że Szybka Wyszukiwarka w The Bat! nie wyszukuje w podkatalogach. Czy jest sposób aby wstawić na pasku wyszukiwarkę, która będzie wyszukiwała we wszystkich katalogach ?

Jeszcze jedna uwaga - może ktoś skomentuje - plik .PST z Outlooka miał 2 GB - po imporcie do The Bat plik skrzynki ma 137 MB mimo iż nie widzę, aby czegoś brakowało - czy to normalne?

Z góry dziękuję za pomoc