1 (edytowany przez zdrw 2009-06-17 19:50:26)

Temat: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

czasopismach komputerowych?
Czy była to wersja TB 3.99 Pro w KŚ nr5/2007
a   TB 3.99 Voyagera  w KŚ Expert  nr6/2007

Były zamieszczane jeszcze jakieś nowsze smile wersje?
to juz minęły dwa latka....  Jak ten czas leci wink

Ja używam "doplacanego" ( po updatach) 3.99 , ale pyta mnie chętny na odświeżenie  z wersji 2.cos tam... wink

2

Odp: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

Też ostatnio zastanawiałem się na sprawą i wydaje mi się, że najnowsza gazetowa wersja to TheBat! 3,99 w KŚE 10/2007.
Sam chętnie przesiadłbym się na wyższą wersję (korzystałem z oryginału 4,0,38) - w staruszku 3,99 brakuje mi sprawdzania pisowni, kilku drobniejszych opcji i irytuje problem z przerywaniem połączenia (czasem trzeba zamknąć program przez Ctrl+Alt+Del, bo nie da się przerwać rozpoczętego zadania - w nowszych wersjach nie jest to tak uciążliwe).
Gdyby komuś wpadł w oko nowszy TheBat! dostępny za darmo - będę wdzięczny za wiadomość.

3

Odp: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

Raczej nie ma nowszej wersji - staram się śledzić temat na bieżąco.

BTW - gazety z wersją 3.99 też nie ma już w sprzedaży (wszystkie numery archiwalne są wyprzedane), za to jeszcze niedawno można było kupić KŚ z Voyagerem 3.99.

4

Odp: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

Witam wszystkich jako nowy na forum!
Podepnę się do wątku z pokrewnym pytaniem:
Czy do wersji 3.99 Expert/Pro był zrobiony jakiś patch poprawiający błędy w menu?
Chodzi mi o menu:
Opcje>Konfiguracja>Inne opcje 
które jest coś poprzesuwane i pozamieniane, przypuszczam że chyba przy tłumaczeniu.

5

Odp: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

Czy pobrałeś z tej witryny wersję językową interfejsu odpowiednią dla TB! 3.99? Spróbuj ją zainstalować (http://thebat.pl/?itemid=549&catid=20&catid=20) - ale nie gwarantuję, że będzie działać. Wydawca KŚ i firma RIT Labs kierowali się własną polityką, nie czekając na poprawki.

6

Odp: Pamieta ktoś moze gdzie i jaka była OSTATNIA zamieszczona wersja TB w

Podmieniłem, ale nie ma żadnej zmiany sad
W dalszym ciągu zawartość prawego okna jest przesunięta o jedną pozycję w stosunku do drzewa menu w oknie lewym.
Wnioskuję, że uszkodzenie nastąpiło podczas "kastrowania" netoperka do wersji "Expert".