1

Temat: Obrazek w nagłówku

witam chce dodać obrazek w nagłówku maili i chce aby był nie podlinkowany tylko załączony do maila i się wyswetlał na górze, ale za nic nie mogę dojść jak to zrobić. może ktoś by mi to wytłumaczył ?

znalałem opcje zeby załaczyc plik jpg do wiadomosci ale nie wiem jak dodac zeby go wysiwetlalo

2

Odp: Obrazek w nagłówku

Zmień format wiadomości na html.

3

Odp: Obrazek w nagłówku

zmienilem

ale wlasnie ok zalaczam plik graficzny ale jakw stawic fotke, moge ja wstawic ae z wascego pulpitu a jak ustawic zeby czerpalo fotke z zalączonej grafiki do maila

4

Odp: Obrazek w nagłówku

Wyślij i sprawdź. Ty tego nie widzisz tak jak w klasycznym przeglądaniu, ale grafika jest załączana do wiadomości.

5

Odp: Obrazek w nagłówku

zalaczony plik jest jako plik , zalacznik

a wciąz nie wyswetla sie w nagolówku

czy jest moze jakisz szablon bo widzialem ze mozna importowac w tb gotowy szablon html,

6

Odp: Obrazek w nagłówku

Co masz na myśli pisząc "nie wyświetla się w nagłówku"?
Podczas tworzenia wiadomości html nalezy skorzystać z funkcji "Wstaw obrazek" z belki Formatowanie.

7

Odp: Obrazek w nagłówku

i tak własnie robię ale piszac maila i wysylając go osoba czytająca mial ma tekst i plik w załaczniku, plikiem jest wspomniany wyżej jpg, a mi chodzi aby w nagłówku maila, czyli nad słowe "Witaj" wyświetał sie moj obrazek

8

Odp: Obrazek w nagłówku

Davred napisał/a:

a mi chodzi aby w nagłówku maila, czyli nad słowe "Witaj" wyświetał sie moj obrazek

Możesz podrzucić screena z ilustracją tego stanu rzeczy?