Temat: Tworzenie i wysyłanie wiadomości a zalew kolejnych wersji w folderach

Witam,

Jestem świeżym użytkownikiem programu - przesiadka z Outlooka, także jestem reformowalny smile

Mam jednak problem a raczej małą zagwozdkę. Korzystam z IMAP-a i ustawiłem sobie odpowiednie foldery poczty wysłanej, do wysłania i kosza (to ostatnie akurat nie ma tu znaczenia).

W momencie kiedy piszę dłuższą wiadomość, w folderze "Do wysłania" zaczynają mi narastać kolejne jej wersje - rozumiem, że to drafty/wersje robocze. Następnie wysyłam tę wiadomość, ale te drafty nie znikają! yikes I mam tak, że w folderze "wysłane" widzę już tą wiadomość, a w "do wysłania" nadal widzę jej drafty. Póki co kasuję je ręcznie, ale chyba nie o to chodzi. W dodatku niektóre z nich dostają ten dziwaczny status zaparkowany...

Mam więc dwa pytanka:
- czy jest jakaś opcja aby zapisywała się jedna wersja robocza wiadomości, a nie kilka-kilkanaście
- co zrobić, aby po wysłaniu wersje robocze były opróżniane automatycznie z draftów, bez konieczności ręcznego przeczyszczania folderu?

I w zasadzie - czemu w Nietoperku nie ma folderu "wersje robocze", tylko - jak rozumiem - jeden folder "do wysłania" (taka outlookowa skrzynka nadawcza), który zawiera zarówno wersje robocze, jak i gotowe wiadomości przeznaczone do wysyłki.

Z góry dziękuję za pomoc!