Temat: przejście z 4.0 home na wyższy professional

Najpierw - i mam wrażenie, że powtórnie - witam PT Forumowiczów pięknie. Bardzo byłem przekonany, że już tu pisywałem, ale jak na złość: śladu żadnego nie znajduję. Toteż, witam ponownie.
Dotychczas używałem wersji 3.x home, upgrade’owanej bez opłat do 4.0 - i myślałem, że na tym skończę, bo trochę też się zawodziłem, choć używam chyba od wersji 1.3 albo jeszcze wcześniej. Niemniej, z pewnych powodów, jeszcze postanowiłem pójść wyżej. No i - klops. Trzeba przejść do professional. Dokonałem zakupu online z późniejszym przelewem, sądząc, że w odpowiedzi dostanę podpowiedź. Mianowicie - na stronach znalazłem zakup podniesienia wersji z home do professional - a także z 3.x do 4 Obie wykupiłem, by być "correct". No, ale w automatycznej odpowiedzi nie znajduję opisu instalacji. Czy ktoś byłby w stanie pomóc?
Czy to tylko kwestie finansowego rozłożenia płatności - ale po prostu pobieram instalatora do wersji 4.x professional i tak intaluję? Czy też - najpierw muszę jakąś nakładkę zainstalować a potem dopiero następną?
Przypuszczam, że jest jeden tylko instalator - nie znajduję inaczej. Ale - pytanie przyszło w związku z tym, że dostałem dwa el-poczty z podanymi kodami rejestracyjnymi odmiennymi, jeden do wersji home drugi do wyższej. A wersję 4.0 mam rejestrowaną już wcześniej na zasadzie przepisania kodu otrzymanego przy zakupie 3.x Czy mam więc wyciąć na tej 4.0 klucz home i wkleić prof. a potem instalować 4? Czy dwa klucze wklejać przy instalacji 4? czy jeszcze inaczej?
Z góry dzięki za podpowiedź...

2

Odp: przejście z 4.0 home na wyższy professional

Instalacje wersji "Home" i "Professional" różni się tylko tym, że w wersji "Professional" jest dodatkowo instalowany pakiet obsługi wielu języków. Ten sam pakiet możesz pobrać i zainstalować niezależnie (menu Opcje | Język | Pobierz 'International Pack'). Plik thebat.exe jest taki sam dla obydwu wersji. O działaniu programu w trybie "Home" albo "Professional" decyduje użyty kod rejestracyjny, przy czym jeśli się nie mylę, można zmieniać to dowolnie. Oczywiście, użycie funkcji programu odblokowanych w wersji "Professional" nie będzie możliwe po wpisaniu kodu dla wersji "Home".