11

Odp: Przenosiny Nietoperza z Windows XP na 7

Potwierdzam, że taki sposób przenoszenia programu i całej korespondencji wraz z ustawieniami na inny komputer jest skuteczny. Ponownie sprawdziłem to co opisałeś, nie eksportując rejestru, i wszystko działa. W skrócie wyglądało to tak: przeniesienie katalogu z pocztą na nowy "czysty" komputer z Win7, instalacja The Bat! z wyborem opcji szyfrowania hasłem (w tym momencie jeszcze nie trzeba było podawać hasła), uruchomienie programu i wskazanie mu lokalizacji katalogu z wiadomościami. Dopiero wtedy The Bat! zapytał o hasło i po podaniu mu takiego jak w poprzedniej instalacji wszystko stało się dostępne (poczta, ustawienia, kolory itd.).

12

Odp: Przenosiny Nietoperza z Windows XP na 7

Sprawdziłem to co piszesz i nie jest to do końca prawda wink Można tylko skopiować katalog z profilem, bez zawartości rejestru - Bat wtedy odtworzy większość (na szczęście tę najistotniejszą) ustawień, bo jakaś drobnica, jak co niektóre czcionki i drobniejsze ustawienia, przyjmą wartości domyślne.

13

Odp: Przenosiny Nietoperza z Windows XP na 7

Tak, masz rację z czcionkami i rozmiarami okien, ale to drobiazg dający się łatwo skorygować.