Temat: Dyspozytor wiadomosci

Witam .
Przy sprawdzaniu emaili wlacza mi sie DYSPOZYTOR WIADOMOSCI . Drazni mnie to bo nie potrzebuje tego zeby mi wyskakiwalo .
Gdzie to moge WYLACZYC , zeby nie bylo tego widac ????

dolaczam zdjecie jak to wyglada :
http://antiquehunter.eu/nowezdjecia/201 … 125228.jpg

2

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Witam
Oj, szukanie boli?
Alt+Enter z lewej strony proszę szukać Zarządzanie pocztą. Zerknąć na prawo, Obługa dyspozycji dla serwera i "ptaszek" Wywołuj automatycznie przy każdorazowym sprawdzaniu poczty. Lub F1 i ...
Pozdrawiam

3

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Kolego .... po to jest FORUM zeby PISAC i PYTAC ....
Sam szukalem i nie znalazlem .

Jezeli mowisz o tym ptaszku tutaj :

http://antiquehunter.eu/nowezdjecia1/20 … 150218.jpg

to czy on jest zaznaczony czy nie jest to i tak okienko wyskakuje  .

Musze dodac ze ten DYSPOZYTOR wyskakuje mi tylko wtedy gdy naciskam przycisk SPRAWDZ WSZYSTKIIE EMAILE .
Jezeli emaile same przychodza to nic niechcianego mi nie wyskakuje .

Czyzby to jest jakis KOLEJNY blad w THEBat ?

4

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Witam
Nie krzycz (PISAC (Ć), PYTAC(Ć),  piszesz z Chin.
Dla każdego konta ustawienia osobno. Nie mam więcej pomysłów, u mnie podany przykład uruchamia bądź nie wywołaną przez Ciebie dolegliwość. Sprawdź to proszę. Jeśli nie pomoże, krzycz ktoś usłyszy.
Pozdrawiam

5

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Kolego , tak sie sklada ze ponad 20 milionow polakow mieszka poza terenem polski i nie kazdy ma klawiature z polskimi znakami . Troche wyrozumialosci i otwartego umyslu by ci sie przydalo . Ja wlasnie nie mam polskiej klawiatury , a ty robisz z tego dylemat .

Tak jak pisalem wczesniej , to co proponowales nie pomaga . Wydaje mi sie ze to jest blad w thebat .
Zostala mi opcja sprawdzania emaili w ten sposob ze prawym klik na ikone thebat i wtedy klik na :
Pobierz i wyslij ze wszystkich kont .
Wtedy nie wyskakuje mi ten badziew w postaci nichcianego okna .

6

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Witam
Cieszę się, że nie krzyczysz. To prawda, umysł mam taki sobie, dlatego chyba stram Ci się pomóc. Jeśli piszesz z Chin lub z innego miejsca na ziemi gdzie brak polskiej klawiatury, to zanki narodowe wybaczone. Popracuj trochę nad "kulturą" wypowiedzi. Nie mam pomysłu jak Ci pomóc.

Napisz, która wersja The Bat, napisz jak wcześniej zachowywał się program. Od kiedy ta przypadłość. Nie używam tej opcji, sporadycznie. Sam mam kilka kont, zainsalowałem Pop Peeper. Spam doprowadzał mnie  mad

Pozdrawiam

7

Odp: Dyspozytor wiadomosci

notoladnie napisał/a:

[...] DYSPOZYTOR wyskakuje mi tylko wtedy gdy naciskam przycisk SPRAWDZ WSZYSTKIIE EMAILE .

Używając tego przycisku uruchamiasz właśnie dyspozytora wiadomości, zatem jego okno powinno się wyświetlić. Przycisk, który masz na myśli, uruchamia tę samą funkcję co menu Konto | Dyspozytor poczty na serwerze | Sprawdź wszystkie wiadomości.

Masz dwie możliwości niewyświetlania okna dyspozytora: dodać do paska narzędziowego przycisk Sprawdź pocztę dla wszystkich kont i używać go zamiast przycisku dyspozytora, albo posługiwać się skrótem Alt+F2 robiącym to samo.

8

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Witam
Alt+F2  tak sprawdzam pocztę. W zależności od ustawień  o których pisałem w poście 2. Jeśli mam odchaczone "Wywołuj automatycznie..." Dyspozytor umila mi widok lub nie. Jak nie mam zaznaczone, że program ma wywołać Dyspozytora a kliknę ikonkę  Sprawdź wszystkie wiadomości okienko wyskoczy. Wywołując Alt+F2 przy nie zaznaczonej opcji "Wywołuj automatycznie..." poczta zostanie ściągnięta bez wywołania okna Dyspozytora.
I działa.
Pozdrawiam

9

Odp: Dyspozytor wiadomosci

To by byla ekstra opcja , bardzo mi potrzebna :

" dodać do paska narzędziowego przycisk Sprawdź pocztę dla wszystkich kont i używać go zamiast przycisku dyspozytora "

Nie wiem jak to zrobic , prosze o podpowiedz . Bede bardzo wdzieczny .

10

Odp: Dyspozytor wiadomosci

Klikasz prawym klawiszem myszy pasek narzędziowy i z menu kontekstowego wybierasz pozycję Dostosuj - wtedy otworzy się panel konfiguracyjny interfejsu użytkownika (patrz podręcznik, rozdział Graficzny interfejs użytkownika).

Następnie w panelu Zasobniki wybierasz pasek Konfiguracja - wówczas w panelu Układ wyświetlą się aktualnie ustawione przyciski. Zaznaczasz w tym panelu pozycję Sprawdź wszystkie wiadomości i albo ją usuwasz za pomocą zielonej strzałki w lewo, albo ukrywasz, zaznaczając na dole opcję Ukryj pozycję. Dzięki temu na pasku narzędziowym nie będzie pojawiał się przycisk wywołujący dyspozytora poczty.

Następną operacją jest dodanie do paska przycisku sprawdzającego pocztę - w tym celu w środkowym panelu Operacje musisz zaznaczyć pozycję Konto | Sprawdź pocztę dla wszystkich kont i kliknąć zieloną strzałkę w prawo. Wskazany przycisk pojawi się w panelu Operacje i wystarczy zamknąć panel konfiguracji interfejsu aby wszystko zaczęło działać zgodnie z nowymi ustawieniami.