Temat: problem - brak kont, znikneły dane z kont

Witam mam prośbę o pomoc:
mam najnowszego batmana w wersji profesjonal, miałem załozone 3 rózne konto do ściągania poczty z 3 różnych adresów,
zostawilem kompa i sobie poszedłem w międzyczasie się rozładował, odpalam od nowa kompa, odpalam bata, a tam są utworzone 3 konta, ale są całkowicie wyzerowane - nie ma nic we właściwościach.
Calość archiwym pewno jest a dysku bo ustawiłem to w nowym folderze na dysku niesystemowym.
Czy jest jakaś szansa, żeby to odzyskać? juz nie chodzi mi o maile odebrane - te mam na serwerach, ale te wysłane i wszystkie ustawienia.

Prosze o pomoc, z góry dziekuję smile

2

Odp: problem - brak kont, znikneły dane z kont

Witam,

Mam bardzo podobny problem, tyle że mam THE Bat Voyager 4.1.7.3. Jeszcze wczoraj wszystko działało bez zarzutu, przed wyjsciem z pracy zamknęłam The Bat'a i do dnia dzisiejszego nie był uruchamiany. Dziś włączam i nic nie ma, wszystko na zero i nie mam żadnych ustawień, nie ma mojego konta jako konto aktywne. NIC.
Prosze o pomoc!

Z góry dziękuję
Agata

3

Odp: problem - brak kont, znikneły dane z kont

juz znalazłam rozwiązanie prolemu, przepraszam za zaśmeicanie forum.
Dla zainteresowanych trzeba wejść w menu Narzędzia i odtwarzanie. Poprosi o wybranie pliku z którego ma odtworzyc dane, u mnie plik nazywa się autobackup.tbk.
Pozdrawiam