1

Temat: Instalacja wersji alfa/beta

Pytanie do bardziej obytych:
jak zainstalować i uruchamiać wersje testowe, tak aby nie gryzły się one z bieżącą instalacją Nietoperka? Czy wystarczy zainstalować taką wersję w innym katalogu i potem uruchamiać z opcją /reg:, czy jakoś inaczej?

2

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

Ok, poszło. Nawet IMAP chodzi!

3

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

Rozumiem, że zastosowałeś opcję /reg. Ja nie skorzystałem z niej, lecz nadpisałem starszą. Do wersji finalnej jeszcze sporo według mnie brakuje, nawet obsługa IMAP nie jest do końca taka jak być powinna. Gdybyś chciał się bawić w szyfrowanie, musisz wcześniej zrobić sobie kopię pliku tbuser.def - ostatnie wersje alfa nadpisują jego zawartość i co gorsza, nie korzystają później z tego co zostało zapisane, wracając uparcie do domyślnego ustawienia interfejsu użytkownika.

4

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

Tak, przez użycie /reg, jak w końcu zrozumiałem jak to działa. W tej chwili mam dwie identyczne instalacje i bazy, jedną stabilną i jedną testową. W każdym razie to co działa w IMAPie, działa o niebo żwawiej niż w dotychczasowych nietoperkach.

5

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

skad mozna pobrac nietoperka w wersji alpha? nigdzie nie moge znalezc wink wiem ze testy sa zamkniete, ale tylko chcialem sie zapoznac ze zmianami...

jesli cos to prosze o infor na PW / email

6

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

Począwszy od wersji 5.0.0.99 The Bat! jest dostępny publicznie. Najnowsza wersja 5.0.0.101 zapamiętuje wreszcie zmiany w interfejsie użytkownika i nie trzeba robić sztuczek z tbuser.def (lub tbuser.eef).

7

Odp: Instalacja wersji alfa/beta

Dziekuje! smile