1

Temat: Poczta.onet.pl - IMAP4

Mam pocztę xxxx@poczta.onet.pl w protokole IMAP4  i proszę serdecznie o pomoc w zrozumieniu tej poczty. Po zalogowaniu się w programie The Bat - odbieram pocztę - dostaję jakąś wiadomość  - usuwam ją. Wchodzę przez stronę www.onet.pl do poczty - loguję a tam usunięta wiadomość ciągle jest nie usunięta na stronie www. Czyżby programem The bat nie było można usuwać poczty ze strony www.onet.pl - poczta. W taki razie po co jest protokół IMAP4 - skoro nie można zarządzać programem The bat - tak jak chce dany użytkownik (chciałbym aby poczta tak samo działał jak na stronie gmail.com gdzie użytkownik zarządza swoim kontem przez program The bat - tak jak chcę i wszystkie czynności które wykonałem w programie The Bat były zarazem wykonane na serwerze gmail.com ) swoim kontem na serwerze onet.pl.

2

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Mag napisał/a:

Mam pocztę xxxx@poczta.onet.pl w protokole IMAP4  i proszę serdecznie o pomoc w zrozumieniu tej poczty. Po zalogowaniu się w programie The Bat - odbieram pocztę - dostaję jakąś wiadomość  - usuwam ją. Wchodzę przez stronę www.onet.pl do poczty - loguję a tam usunięta wiadomość ciągle jest nie usunięta na stronie www

Potwierdzam - sprawdziłem i też tak mam. Dziwne. Sprawa już została zgłoszona komu trzeba. Ewidentnie jest tam problem z zawartością inboxu - ona się nie odświeża, nie reaguje na operacje wykonywane z poziomu klienta. A pamiętam, że swego czasu działało to dobrze... ech...

3

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Mam to samo w home.pl. Jak w PDA na WM usunę maila to w the bat znika a na home.pl nie znika dopóki np. nie wyłącze thebat'a wtedy odświeża w home.pl pocztę i usuwa wiadomości usunięte w klientach zewnętrznych. Napisałem do nich w tej sprawie tydzień temu,  odpisali, że przekazali do działu technicznego i do dziś zero słychu

4

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Przepraszam że pytam - panowie i panie czy coś się zmieniło pod tym względem.

5

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

U mnie nic sie nie zmieniło. Odkryłem, że jak dam na folderze "kompresuj" to wtedy odświeża na na skrzynce ale tylko na zadanym folderze. Może to wina the bat a nie poczty ?

6

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Ogromna prośba do Zygmunta - czy możesz to wszystko sprawdzić i napisać jednoznacznie - kto tu jest winny - poczta.Onet.pl czy program The Bat?

7

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Niestety, nie mam takich możliwości - to pytanie do Krzysztofa...

8

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Sprawdzałem z ciekawości w outlook 2010 i działa dobrze. Usuwam wiadomość w outlooku to na poczcie w przeglądarce poprawnie jest usuwana. Wygląda na to, że the bat źle działa

9

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Hej, mam pytanie czy ludzie z ritlabs wiedzą o problemie ? Czy po prostu gdzieś jest jakieś potajemne ustawienie co usuwa problem. Chętnie bym używał thebat ale dla mnie aktualnie nie nadaje się do użytku.

10

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Problem braku możliwości kasowania wiadomości z serwera ONET'u z użyciem The Bat'a za pomocą protokołu IMAP4 nadal istnieje. Czy są jakieś nowe wieści w temacie?