11

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Wyszła nowa wersja i dalej nie działa. Kiedyś była opcja oczyść i kompresuj po przełączeniu folderu teraz tego nie ma. Zaczyna mnie to ostro wkurzać bo idea IMAP czyli aktualizacji na wszystkich klientach i w przeglądarce straciła właściwe znaczenie. Czas chyba wywalić thebat bo straciłem nadzieję

12 (edytowany przez Mag 2012-01-31 11:06:54)

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

wyciorex napisał/a:

Wyszła nowa wersja i dalej nie działa. Kiedyś była opcja oczyść i kompresuj po przełączeniu folderu teraz tego nie ma. Zaczyna mnie to ostro wkurzać bo idea IMAP czyli aktualizacji na wszystkich klientach i w przeglądarce straciła właściwe znaczenie. Czas chyba wywalić thebat bo straciłem nadzieję

Wyciorex proszę zobacz teraz czy działa ta funkcja w najnowszym programie The Bat  5.0.34. Dodam że funkcja oczyść i kompresuj istniej w najnowszej wersji. Sprawdzałem kilka razy i funkcja działa już chyba poprawnie.

13 (edytowany przez wyciorex 2012-02-01 01:04:44)

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Z tego co widzę to nie działa. Funkcja oczyść i kompresuj jest ale na każdym folderze trzeba zrobić to ręcznie klikając myszą prawym guzikiem i dając oczyść i kompresuj. Natomiast nie mogę znaleźć takiej samej w ustawieniach. Jest tylko kompresuj.

Więc u mnie póki co nie działa


Editt:

Dodam jeszcze, że przy wyjściu z programu działa poprawnie. Ale na co mi to. Ja chce, żeby usuwając wiadomość w kliencie the bat już ona nie była widoczna gdziekolwiek indziej. W outlooku pojawiają się one jako przekreślone

14

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

Wyciorex mam  prośbę - zobacz jak ta funkcja działa w najnowszym programie The Bat. Niestety nie mogę tego sprawdzić ponieważ licencja się skończyła i nie zamierzam wykupować nowej.

15

Odp: Poczta.onet.pl - IMAP4

smile Sorrki ale rzadko już tu zaglądam, w nadziei, że coś się zmieni. Ja też nie mam nowej licencji, kupowałem jeszcze w wersji 4.