Temat: Jak skutecznie odinstalować?

Witam

Zainstalowałem the bat w wersji demo, zdecydowałem się na zakup.
Chciałem usunąć dane testowe i zainstalować od nowa z tym że jedno konto miało być admina.
Jak robię odinstalowanie a potem jeszcze raz instalacje (nadal demo) to dociąga mi wszystkie dane z demo.
Dodatkowo nie zrobiłem szyfrowania danych, a wersji końcowej chciałbym żeby to było.

Jak to odinstalować skutecznie i zrobić porządnie nowa komercyjną instalację?
Dzięki za info.

2

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

Wspomóż się RevoUnistaller.

3

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

Musisz postąpić zgodnie z opisem w podręczniku, czyli oprócz normalnej procedury odinstalowania musisz usunąć całą gałąź rejestru Windows: HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT

Przeczytaj w podręczniku informacje na temat instalacji programu i trybu szyfrowania, abyś nie był zaskoczony czymś nieprzewidzianym. W szczególności nie będziesz mógł różnicować uprawnień kont użytkowników, tworzyć grup użytkowników itp.

4

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

I po sprawie dziękuję.

5

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

witam

panowie, a jak odinstalować najnowszą wersję 5.1.x , w ten sposób aby nie utracić całej korespondencji ze starszej wersji 5.0.36 w wersji professional ?
Chodzi o to, że przez pomyłkę zainstalowałem nowszą wersję (demo), której nie chcę opłacać, ponieważ firmę zamknąłem także na starszej będę korzystał.
czy da radę jakoś bezpiecznie i utraty danych przywrócić tę starszą wersję?
próbował ktoś wcześniej takich rzeczy?

dziękuję za pomoc jak coś smile

6

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

Przede wszystkim jak zwykle przy tego rodzaju operacjach należy na wszelki wypadek wykonać kopię zapasową poczty, a następnie odinstalować istniejącą wersję. Przy odinstalowywaniu The Bat! zapyta czy zachować wiadomości - na co oczywiście należy się zgodzić. Potem trzeba zainstalować starszą wersję, a konta i foldery z pocztą powinny zostać odtworzone. Jeśli nie - wtedy masz do dyspozycji kopię zapasową.

Prawdopodbnie wystarczyłaby podmiana pliku thebat.exe na starszą wersję i jeśli masz taki plik - spróbuj. To jest znacznie prostsze i powinno bez problemów zadziałać.

7

Odp: Jak skutecznie odinstalować?

Zygmunt napisał/a:

Przede wszystkim jak zwykle przy tego rodzaju operacjach należy na wszelki wypadek wykonać kopię zapasową poczty, a następnie odinstalować istniejącą wersję. Przy odinstalowywaniu The Bat! zapyta czy zachować wiadomości - na co oczywiście należy się zgodzić. Potem trzeba zainstalować starszą wersję, a konta i foldery z pocztą powinny zostać odtworzone. Jeśli nie - wtedy masz do dyspozycji kopię zapasową.

Prawdopodbnie wystarczyłaby podmiana pliku thebat.exe na starszą wersję i jeśli masz taki plik - spróbuj. To jest znacznie prostsze i powinno bez problemów zadziałać.

Zdaje się, że pomogło.
uczyniłem tak jak w wersji nr 1. Odinstalowałem i zainstalowałem od nowa starszą wersję i działa.
gorące Bóg zapłać dosłownie.
bo w tej nowszej wersji to trial jak upływa to koniec pracy na oprogramowaniu.
mam nadzieję chociaż, że ta starsza wersja będzie jeszcze przez jakiś czas chociaż bezpieczna.