Temat: IMAP gmail

Witam

Jak wszystkie etykiety w gmail miałem widoczne dla klineta imap, były one widoczne w menadżerze katalogów imap. Teraz część wyłączyłem i nic nie chce się dociągnąć, mam cały czas komunikat"
Odzyskiwanie/odbudowanie katalogów i nic nie widać, nie da się nic ustawić.

W czym może być problem?

2

Odp: IMAP gmail

Miałem coś takiego. Pomogło usunięcie konta w TB i stworzenie konta na nowo. Miałem też problem z synchronizacją folderu "Wysłane". Chyba TB gubi się na polskich nazwach folderów IMAP. Kiedy w google zmieniłem język poczty na angielski to problem ustąpił bo wtedy folder nazywa się "Sent".

Pozdrawiam

3

Odp: IMAP gmail

powitać

w 5.0.18 poprawiono synchronizację folderów z polskimi znakami, działa już synchronizacja folderów z polskim interfejsem webmaila google

4

Odp: IMAP gmail

Witam

przepraszam że odświeżam stary "kotlet" temat

mam pytanie

czy da się ustawić TheBat'a tak aby przy wysyłaniu wiadomości, nie zachowywał najpierw jej na serwerze gmail, tylko od razu ją wysyłał poprzez SMTP, w ustawieniach konta mam przypisane foldery
Do wysyłki - "[Google Mail]/Wersje robocze"
Wysłane - "[Google Mail]/Wysłane"

aktualnie program najpierw wrzuca do folderu Wersje robocze później wysyła za pomocą SMTP
przy małych rozmiarach wiadomości nie ma kłopotu, ale jeśli jedna wiadomość waży ok 5-10 MB to już staje się uciążliwe

czy zna ktoś jakiś sposób na ominięcie takiego zachowania