1

Temat: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

Mam problem z uzyskaniem polskiego formatu daty w Polskiej wersji 4.2.44 Bata.
(Windows7)
Wszystko jest po polsku ale nie data i czas, w takim też formacie są wysyłane maile z mego konta.
Czy ktoś wie w czym problem.
Próbowałem oczywiście w ustawieniach, w tym języka - ale nic to nie daje.
Pozdrawiam szczególnie ciepło ekspertów.
AnGu

2

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

Z jaką datą i w którym miejscu masz problem? Czy w treści wiadomości? Czy jest to data utworzenia wiadomości widoczna w jej nagłówku? Czy któraś z dat na liście wiadomości? Czy masz polską wersję Windows? Podaj precyzyjne dane, a może znajdzie się rada na kłopot.

3

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

WIN 7 64 home
daty w widoku wiadomości

http://gulewicz.eu/Temp/obrazek.jpg

4

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

WIN 7 PL zapomniałem wyżej
sorry

5

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

Wypróbuj ustawienia dostępne na panelu Data / czas w menu Konfiguracja | Wyświetlanie wiadomości. Jeżeli nie uda się tam poprawić ustawień wyświetlania daty i czasu, to raczej musisz się pogodzić z tym błędem do momentu, aż autorzy go poprawią. The Bat! ma różne problemy z 64-bitową wersją Windows 7, i o ile dobrze pamiętam, tego rodzaju błędy były zgłaszane autorom programu.

6

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

Dzięki za "dobre słowo"
próbowałem oczywiście wcześniej tam gdzie wskazujesz ale nic z tego. Więc czekamy na poprawkę. Choć chyba do "czwórki" to autorzy już "serca nie mają"
Pozdrawiam
AnGu

7

Odp: Angielski format daty i godziny w polskiej wersji 4.2.44

Podobne problemy są chyba także z wersją 5.0.x (w Windows 7 32 bit działa dobrze). Masz rację, że 4.x raczej nie doczeka się poprawy. Tempo prac nad 5.0.x także osłabło i cały czas testowana jest coraz nowsza wersja "alfa".