Temat: Big Problem z wyslaniem Maila

Siemka
Mam do was pytanko. Zainstalowalem niedawno THEBAT`a. Wszystko ladnie maile przychodza, ladna muzyczka wszystko git, ale jak wysylam maila to jest maly problem. Mianowicie. Dzieje sie to tak. Wciskam "Wyslij Wiadomosc". Wyskakuje "czy napewno chcesz wyslac wiadomosc?", wciskam OK. No i wtedy wyskakuje okienko z problemem. "NIE MA KLUCZA PRYWATNEGO - MUSISZ GO UTWORZYC" a ja za **** nie wiem co to jest, o co chodzi i jak sobie z tym poradzic. Pomozcie jezeli mozecie, bo naprawde nie wyrabiam juz z tym gownem:/ Wkurzajace to jest, zwlaszcza ze wysylam duzo maili.
PS piszcie na maila jezeli mozecie i cos na ten temat wiecie:]
Pozdro
Bartek

2

Odp: Big Problem z wyslaniem Maila

Po pierwsze to jak jesteś tutaj nowy to przeczytaj zasady na tym forum panujące i je stosuj bez wyjątku.
Po drugie forum to wymaga troszeczkę dobrego smaku i kultury więc zapewne wiesz, w jaki sposób masz konstruować pytania, problemy czy odpowiedzi.
Po trzecie zanim cokolwiek zaznaczysz w samym TB jako opcję najpierw przynajmniej przeczytaj w podręczniku czego ta funkcja dotyczy.
Po czwarte:
WŁAŚCIWOŚCI KONTA>OPCJE DODATKOWE (Podręcznik:Konfiguracja kont w programie>Opcje dodatkowe)
EDYTOR WIADOMOŚCI>POUFNOŚĆ(Podręcznik:Poufność i bezpieczeństwo poczty)