Temat: Przestały działać filtry

Witajcie.
Przejrzałem listę, ale nie znajduję rozwiązania. The Bat Prof 5.1.0.4. licencja jest i na jednym z kont ni z  tego ni z owego przestają działać filtry. Ręczne włączanie i szukanie winnego nie daje rezultatu. Przyznam, że na tle thunderbida to bat się bladziutko przedstawia w tym zakresie. Tam nigdy mi nic ie padło a tu po raz kolejny.
Co zrobić, żeby działało? Bo ustawianie znów ponad 30 filtrów mnie dobije.
Pozdrawiam
Marcin

2

Odp: Przestały działać filtry

Zgadzam się z Tobą, że udostępnienie wersji 5.1 w momencie, gdy jest w niej wiele błędów, to nieodpowiedzialny krok Ritlabs. Śledzę wszystkie kolejne poprawki i uważam, że nawet w tej chwili program raczej nie nadaje się do poważnych celów produkcyjnych. Spróbuj go zaktualizować, instalując wersję 5.1.6.2 ze strony Ritlabs, może to w jakimś stopniu rozwiąże Twoje problemy.

3

Odp: Przestały działać filtry

Ja mam inny problem, ale trwający już od wersji 4. Mianowicie, wszystkie filtry chodzą mi jak trzeba, ale ostatnio dodałem nowy filtr mający przychodzące wiadomości od konkretnego nadawcy wrzucać do osobo utworzonego folderu i mimo, iż filtr znajduje te wiadomości nie przenosi ich do wyznaczonego folderu. Co dziwniejsze, nawet gdy próbuję ręcznie przekopiować maile do tego nowego folderu znikają one z folderu ogólnego, nie pojawiają się w nowym i po chwili z powrotem są w folderze ogólnym. Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten temat? Niestety instalacja nowej wersji nie pomaga.

4

Odp: Przestały działać filtry

Niewiele mogę pomóc jeśli nie zobaczę filtru. Skopiuj go do postaci tekstowej i zamieść na forum lub prześlij mi na prywatny adres.