1

Temat: zagubione emaile

Witam,

Mam pewien problem, mianowicie chciałem ustawić aby wszystkie komputery z The bat korzystały z 1 folderu z wiadomościami, tak aby każdy na swoim komputerze widział które emaile są już przeczytane/odpisane. Widziałem już to rozwiązanie na innym forum i działa świetnie, jednak podczas instalacji pojawił sie problem, folder z pocztą na 1 z komputerów zniknął, o dziwo był to folder który nie był udostępniany,znajduję się on na lokalnym dysku, więc żaden z pozostałych komputerów nie miał do niego dostępu w żaden sposób. Folder z pocztą nie został usunięty, jednak po dodaniu go z powrotem do The Bata, zniknęło z niego sporo maili. Tzn przy świeżo dodanym folderze z pocztą, pokazuję liczbę wiadomości poprawną, jednak po zrobieniu jakiegokolwiek ruchu w The Bat, liczba ta automatycznie maleje za każdym razem o tą samą liczbę. Tak jakby w ustawieniach konta było wpisane że jest np 13tyś maili ale fizycznie jest ich 10tyś i dlatego ta liczba spada. Miał ktoś podobny przypadek? Uda się jeszcze te brakujące maile przywrócić? bardzo prosiłbym o pomoc
Pozdrawiam

2

Odp: zagubione emaile

Najlepiej byłoby sprawdzić (po uprzednim backupie) integralność katalogu - opcja w menu z porządkami w folderach.