1

Temat: Dwa OKROPNE błędy / problemy w The Bat przy korzystaniu z IMAP

Witam!

Przedstawiam tutaj dwie okropne rzeczy w TheBat, podczas obsługi IMAP, oba są pokazane na moim filmie:

http://www.youtube.com/watch?v=sBLvU2zI … e=youtu.be

Na filmie używałem języka angielskiego (przepraszam że tak lakoniczny big_smile),

Oto OKROPNE błędy / niedociągnięcia przy używaniu protokołu IMAP:

1. Przy odpowiedziach na e-maile (nie wazne jakie, czy z załącznikami czy bez), po napisaniu treści wiadomości i kliknięciu przycisku wyślij - trzeba często bardzo długo czekać aż wiadomość łaskawie ruszy tyłek i zacznie się wysyłać. Okienko przez ten czas nie znika.

2. Jeżeli masz jakieś załączniki i chcesz je otworzyć - to przejdziesz droge przez piekło - klikając dwukrotnie na załącznik nie otrzymujesz żadnej informacji o tym że załącznik jest pobierany z serwera. Mało tego - w przypadku plików graficznych TheBat zawiesza się / robi się zamrożony, i nie idzie tego anulować - trzeba zabić proces thebat.exe

Zna ktoś jakieś rozwiązania tych problemów?

Nie zrezygnuje z IMAPu, bo jest super - mam synchronizację na żywo z telefonem komórkowym. A poczte e-mail jest dla mnie bardzo ważna.

Czekam na odpowiedzi

pozdrawiam

2

Odp: Dwa OKROPNE błędy / problemy w The Bat przy korzystaniu z IMAP

modrih napisał/a:

1. Przy odpowiedziach na e-maile (nie wazne jakie, czy z załącznikami czy bez), po napisaniu treści wiadomości i kliknięciu przycisku wyślij - trzeba często bardzo długo czekać aż wiadomość łaskawie ruszy tyłek i zacznie się wysyłać. Okienko przez ten czas nie znika.

Potwierdzam to dla wersji 6.0.12 (imap via exchange) - wiadomość wisi w outboxie, nawet, gdy zostaje faktycznie wysłana. zgłosiłem to RITsom jako błąd.

3

Odp: Dwa OKROPNE błędy / problemy w The Bat przy korzystaniu z IMAP

Jestem stałym użytkownikiem TheBat od 2004 roku. I całe życie - zawsze był z tym problem we wszystkich wersjach. Dopiero teraz zacząłem szukać rozwiązania tego problemu - z każdą wersją liczyłem że to poprawili... jestem zrozpaczony.

4

Odp: Dwa OKROPNE błędy / problemy w The Bat przy korzystaniu z IMAP

krzychu napisał/a:

Potwierdzam to dla wersji 6.0.12 (imap via exchange) - wiadomość wisi w outboxie, nawet, gdy zostaje faktycznie wysłana. zgłosiłem to RITsom jako błąd.

Bieżąca beta wersja 6.2.2.8 naprawia ten błąd.