1 (edytowany przez bionick1 2014-09-05 00:52:30)

Temat: Range check error.

Witam wszystkich.
Jestem nowy i nie zawracałbym Wam głowy, gdyby nie problem z TB, którego używam do najważniejszej dla mnie poczty.
Po porannym odpaleniu kompa uruchomiłem TB - wszystko było OK. Zamknąłem go po kilku godzinach, a kiedy po kilkugodzinnej przerwie próbowałem go uruchomić zbiesił się wywalając taki błąd: "Exception ERangeError in module TheBat!.exe at 00000000000D1574D. Range check error." Próba kilkukrotnego otwarcia kończyła się tym samym. Finalnie przekopiowałem foldery TheBat! i TheBat! Pwd na inną partycję, odinstalowałem TB, usunąłem katalog z C:/Program Files (x86)/TheBat!, usunąłem katalog C:/User/[user]/AppData/Roaming/TheBat! i TheBat! Pwd (skopiowane wcześniej na inną partycję) i wyrzuciłem z rejestru całą ścieżkę Rit (HKEY_CURRENT_USER/Software/RIT po czym przeinstalowałem TB. Moje zdziwienie wywołało:
1. świeżo po instalacji pojawienie się plików TheBat! oraz TheBat!Pwd w ścieżce C:/...../Roaming w pełnej pojemności
2. niemożliwość otwarcia TB z niemalże tą samą informacją o błędzie, gdzie tym razem numer był inny: Exception ERangeError in module TheBat!.exe at 0000D66A. Range check error"
Ktoś wie, jak to ugryźć? Przesiadłem się z TB 4.x.x na 6.3.4, który działał jakieś 3 miesiące i właśnie padł (wersja Prof., szyfrowana). OS: W 8.1.

I dodatkowo: w TB mam jakieś 7k maili podzielonych na foldery. Całość zajmuje jakieś 2,5-3 GB i taka jest wielkość folderu C:/.../AppData/Roaming/TheBat!, ale za to wielkość folderu C:/.../AppData/Roaming/TheBat! Pwd to 25 GB!!! Ktoś ma pomysł skąd to się wzięło?

Z góry dzięki za odpowiedź.