1

Temat: JAK ODZYSKAĆ WIADOMOŚCI Z THE BAT! ????

Mam prośbę. Wie ktoś jak z plików *.ebb i *.ebi (pliki w danym katalogu : MESSAGES.EBB, MESSAGES.EBI, oraz pliki w katalogu : part0001.bin i part0002.bin) odzyskać dane ? nie są widoczne w THE BAT!  bo swego czasu kliknełem nie to co trzeba (myszka mi zjechała ;-) W każdym rrazie w katalogu z wiadomościami zamiast 127 wiadomości pojawiło się 0 wiadomości ale całe archiwum nadal jest na dysku (zajmuje 163 MB więc łatwo je odróżnić) Nie pamiętam czy kliknełem w oczyść i skompresuj czy coś innego ale zaczeło się coś z progressem robić i nagle wiadomości mi z mojego katalogu znikneły (z innych katalogów które były zaznaczone wraz z tym co został opróżniony to nic nie znikneło )

Proszę o jakiekolwiek ALE DOBRE wskazówki bo mam (miałem) tam za cenne wiadomości aby je stracić :(

2

Odp: JAK ODZYSKAĆ WIADOMOŚCI Z THE BAT! ????

Było wielokrotnie omawiane. 100% sprawnej metody nie ma.
Więcej nie piszę dopóki nie dostosujesz się do zasad, które zaakceptowałes rejestrując się na forum.

3

Odp: JAK ODZYSKAĆ WIADOMOŚCI Z THE BAT! ????

Sorki ale nie znalazłem niczego co by MI pomogło w TYM PRZYPADKU dlatego opisałem co zrobiłem i spytałem się jak można odzyskać!!!! ;-( A co do tego że nie ma 100% metody...  normalnie super ;-(

4

Odp: JAK ODZYSKAĆ WIADOMOŚCI Z THE BAT! ????

W takim wypadku jak to co już zostało opisane nie pomaga to opisz co próbowałeś robić.
A ZASADY też przeczytaj.