1

Temat: The Bat - Thunderbird

Witam! Po kilku latach uzywania nietoperza przyszedl czas na przeniesienie sie do innego klienta poczty, do Mozilla Thunderbird. I tu pojawia sie moj problem, chcialbym poczte wyeksportowac z the bat-a i zainportowac w Thunderbird-zie. Niestety jak narazie nie udalo mi sie tego dokonac. Jakbym uzywal Outlooka i chcial na jeden z powyzszych klientow sie przeniesc to nie byloby problemu. Czy ktos moze mi pomoc ???

2

Odp: The Bat - Thunderbird

Jak zmieniasz z TB to raczej złe forum wybrałeś. Popatrz na to co TBird łyka i do takiego formatu eksportuj z samego TB.

3

Odp: The Bat - Thunderbird

lazik napisał/a:

Popatrz na to co TBird łyka i do takiego formatu eksportuj z samego TB.

Niestety TB pobiera poczte tylko z Eudory, Communicatora, Outlooka. Wiec jedynym wyjsciem jakie mi sie nasuwa jest wyeksportowanie poczty to Outlooka a pozniej zainportowanie do TB. Dlatego myslalem, ze moze ktos wpadl na jakis inny prostrzy pomysl. Musze to zrobic w robocie, na duzej ilosci stanowisk, co mnie z lekka przeraza...

4

Odp: The Bat - Thunderbird

mbox

5

Odp: The Bat - Thunderbird

Witam.
Wyeksportuj wiadomości w The Bat do formatu *.eml a potem zainstaluj w Thunerbirdzie wtyczke Thunderbird Attachment Tools. Dzięki temu w Menu Plik pojawi się opcja Importuj wiadomości. Zaznaczasz maile i ekportujesz (nie znaznaczaj na raz więcej niz 100 bo program nie wykona zadnej akcji i nie pokaze sie zaden komunikat o błędzie).

Pozdrawiam