Temat: FETCH - serwer zgłasz błąd. Internal serwer error.
Witam,
tak jak w temacie podczas ściągania maili z serwera wyskakuje mi czasem błąd "Inernal serwer error" a poczta nie jest pobierana. Ktoś może zna przyczynę i pomoże radą ? Będę wdzięczny.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Forum PSTB! → FAQ - pytania i odpowiedzi → FETCH - serwer zgłasz błąd. Internal serwer error.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
tak jak w temacie podczas ściągania maili z serwera wyskakuje mi czasem błąd "Inernal serwer error" a poczta nie jest pobierana. Ktoś może zna przyczynę i pomoże radą ? Będę wdzięczny.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Forum PSTB! → FAQ - pytania i odpowiedzi → FETCH - serwer zgłasz błąd. Internal serwer error.
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc