Temat: Dziwne zachowanie programu

Jakiego nei bede pisał poniewaz wiemy na jakim forumjesteśmy, do rzeczy, chodzi o coś takiego program odczytuje wiadomości z serwera, pojawia sie komunikat zę ściąga je, ale w programi nie ma żadnej nowej wiadomość, z serwera nie zostały usunięte, po całej operacji pojawia sie komunikat ściągnięte np 55 wiadomości 4 usunięte, ale w oknie przychodzące mam tylko 4 nowe i nic ponad to a powinno być 55... jestem w kropce, nadmienię że przeinstalowałem programik usunąłem wszystko i cały czas robi to samo, od dawna urzywam go, ale to co teraz on wyprawia to poprostu..... za każdym razem archiwizuję całą zawartość prywatnego konta, robię regularnie porządki.. wiec w tym momencie straciłem całkowicie wątek o co biega

2

Odp: Dziwne zachowanie programu

dla zainteresowanych, posiedziałem i rozgryzłem problem, okazało sie że struktura drzewa katalogów jaki stworzyłem dla danego konta pocztowego była uszkodzona, w ogóle hihi to wiele tam było uszkodzone, program poprostu zgłupiał i nie wiedział gdzie ma co przekierowywać, po stworzeniu nowego konta wszystko zadziałało, i teraz już jest wszystko w porządku,