Temat: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

Cześć,
mam najnowszą wersję 9.4.5, od kilku wersji jest problem z wklejaniem obrazków do treści maila w html, przez schowek. Niektóre klienty (między innymi starsze wersje bat;a) nie widzą tak wklejonych obrazków, jest tylko jakieś znaczek. Outlook akurat pokazuje poprawnie. U mnie w wysłanych oczywiście też jest poprawnie.
Spotkał się ktoś z czymś takim?
W zmianach do nowej wersji widzę poprawkę błędu "Images inserted from clipboard into HTML messages had generic content type" ale nic to nie zmieniło.

2

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

korzystam z ikony"wstaw ze schowka", w pasku "edycja" który podświetla się wtedy, kiedy wprowadzę np zaznaczy obszar do schowka

3

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

Dzięki za info, to niestety nie robi u mnie żadnej różnicy, czy wklejam przez Ctrl+V czy ikonką - problem ten sam.

4

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

uzupełnienie, czy po wybraniu wiadomość -> nowa

i dalej na pasku opcje ->format -> wiadomość -> kliknąłeś html?

i dopiero później na pasku edycja wstawiałeś z ikony zawartość schowka?

5

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

Zmieniam format wiadomości przez ctrl+2 - co jest równoznaczne z wyborem html'a na dolnym pasku. Wklejanie działa poprawnie i wyświetla się dobrze w mojej wersji bat'a, natomiast źle w starej.

6

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

to jest to samo co ja napisałem tylko w formie skrótu, dotyczy wg mnie tylko tej redagowanej widomości, następna wiadomość wymaga powtórki skrótu, bądź wędrówki po pasku

7

Odp: Problem ze screenami wklejanymi ze schowka

Ja nie mam problemu z przełączeniem formatu wiadomości ani wklejeniem obrazka, problem jest gdzieś w strukturze html'a bo nie jest to czytelne dla niektórych klientów w tym starszych wersji bat'a, więc coś się zmieniło kilka miesięcy temu.