1

Temat: nau_thebat_64_10-5

ukazał się nau_thebat_64_10-5, pierwsze wrażenie, instalacja z kontami gmail bez problemów, jedna aktywacja.

2 (edytowany przez Meszuge 2023-10-06 09:34:33)

Odp: nau_thebat_64_10-5

Na wersji 10.3.3.3 zainstalować się nie chce. Natychmiast pojawiają się problemy i ostatecznie program można wyłączyć tylko przez Menadżera Zadań. Po ponownym włączeniu znowu jest stara wersja.
Komunikat:
Unsupported CEF version!

Expected libecef.dll version 117.1.5.0
Found libecef.dll version 103.0.12.0

Może chodzi o różnice między wersją z automatycznym lub ręcznym update?
Poeksperymentowałem, ale jednak nie. Właściwa wersja, ale po restarcie znowu jest 10.3.3.3, a nie 10.5.

3

Odp: nau_thebat_64_10-5

też miałem wersje starszą 10.4.0.1 nau, ale z kontami gmail, po zrobieniu kopii zapasowej, deinstalowałem całość.
instalacja 10.5-nau przebiegła bez problemu, aktywacja gmail /jednorazowa/ konieczna.
Co szukałem w nowych wydaniach, możliwości uruchomienia kalendarza, wg wydawcy w gmailu, microsoft 360 i ...jak się okazało uruchomiłem tylko w gmailu,
w microsofcie mnie nie wychodzi, może trzeba mieć płatną wersję ex.

4

Odp: nau_thebat_64_10-5

Robi się coraz ciekawiej. Postanowiłem zrobić, jak Ty, to znaczy najpierw odinstalować starą wersję, jakakolwiek by ona była. Panel sterowania - Programy i funkcje i tam Odinstaluj. Po chwili The Bat zniknął z tej listy.
Na wszelki wypadek kliknąłem po restarcie kompa w ikonę odinstalowanego The Bata i... uruchomił się i działa bez problemów.

No, dobra. Zainstalowałem 10.5 z automatycznymi aktualizacjami. Instalacja poszła gładko. Pomoc - O programie - mam wersję 10.5.0. To teraz restart programu, znowu Pomoc - O programie - mam wersję 10.3.3.3.

Nie ma chyba sensu wspominać, że już jakiś czas temu instalowałem aktualizację 10.4.0.1.

To jeszcze raz od początku. Odinstalowałem program. Zainstalowałem 10.5 bez automatycznych aktualizacji. Instalacja poszła gładko. Pomoc - O programie - mam wersję 10.5.0. Super! To teraz restart programu, znowu Pomoc - O programie - mam wersję 10.3.3.3.


Obawiam się, że to już przekracza moje możliwości rozumienia, co tu się dzieje. A ostatecznie zastanawiam się, że skoro mogę używać The Bat po odinstalowaniu The Bat, to po co go w ogóle instalować?

5 (edytowany przez lec 2023-10-06 18:09:34)

Odp: nau_thebat_64_10-5

instalowałeś jedną wersję z automatyczną aktualizacją drugą bez i poprzedniej dobrze nie odinstalowałeś

6

Odp: nau_thebat_64_10-5

lec napisał/a:

instalowałeś jedną wersję z automatyczną aktualizacją drugą bez i poprzedniej dobrze nie odinstalowałeś

Bardzo możliwe. Odinstalowałem wszystko, wyczyściłem rejestr (odinstalowanie programu nie usunęło z rejestru wielu wpisów) i teraz działa i hula aż miło.