1 (edytowany przez Mirao 2024-01-02 14:49:46)

Temat: Zakładki

Chyba zastosowałem skrót myślowy smile

Mam problem z zakładkami folderów i wiadomości. Zrobiłem sobie szablony poprzez "utwórz nową zakładkę"

W pasku  "Środowisko - zakładki dla folderów - włączone - widzę pasek zakładek"
W pasku  "Środowisko - zakładki dla wiadomości - włączone - widzę pasek zakładek"

Niestety pomimo skonfigurowania zakładek na liście zakładek pojawia mi się tylko zakładka "Wszystkie" i czasami "Nieprzeczytane"

Co mam kliknąć, żeby pojawiły się pozostałe zakładki ?

TB 10.5.2

2

Odp: Zakładki

Dobra - poradziłem sobie smile
Faktem, jest jednak, że przynajmniej w moim przypadku wszelkie filtrowania bardzo zamulają działanie programu.
U mnie 4 konta mailowe i w sumie 35000 wiadomości.

3

Odp: Zakładki

No jednak temat zakładek wraca smile
Przypadkowo nacisnąłem na X na zakładce w oknie wiadomości i wyłączyła mi się. No i teraz mam problem, żeby ją włączyć smile
z 4 zakładek widzę 3 chociaż 4 też jest skonfigurowana.
Ponowne uruchomienie pokazywania zakładek nic nie daje. Ponowne uruchomienie TB równieź.
Strzał w monitor tylko pogorszył sprawę smile

4

Odp: Zakładki

Podbijam temat, bo dzisiaj wyłączyłem sobie drugą zakładkę smile

Przypadkowo nacisnąłem na X na zakładce w oknie wiadomości i wyłączyła mi się. No i teraz mam problem, żeby ją włączyć smile
z 4 zakładek widzę 3 chociaż 4 też jest skonfigurowana.
Ponowne uruchomienie pokazywania zakładek nic nie daje. Ponowne uruchomienie TB równieź.

5

Odp: Zakładki

Zygmunt jakieś sugestie w powyższym temacie?

6

Odp: Zakładki

Sprawdziłem i wydaje mi się, że jest rozwiązanie. Otóż po wyłączeniu zakładki za pomocą "x" zerują się w niej ustawienia definiujące miejsce wyświetlania, mimo że zakładka pozostaje na liście. Na panelu edycji tej zakładki wiadomości na zakładce Ogólne należy wówczas włączyć opcję np. Okno główne lub inne - tam gdzie chcesz widzieć zakładki. Przyznaję, że nie jest to intuicyjne, ale działa.

7

Odp: Zakładki

Zygmunt napisał/a:

Sprawdziłem i wydaje mi się, że jest rozwiązanie. Otóż po wyłączeniu zakładki za pomocą "x" zerują się w niej ustawienia definiujące miejsce wyświetlania, mimo że zakładka pozostaje na liście. Na panelu edycji tej zakładki wiadomości na zakładce Ogólne należy wówczas włączyć opcję np. Okno główne lub inne - tam gdzie chcesz widzieć zakładki. Przyznaję, że nie jest to intuicyjne, ale działa.

Zygmunt, serdecznie dziękuję smile Działa smile