21

Odp: Nie działa wyzwalanie ręczne filtra po przejściu na The Bat v11

Wydaje mi się, że mam rozwiązanie problemu. Po prostu zamiast operacji "Utwórz sformatowaną wiadomość" wybierz w filtrze operację "Przekaż wiadomość do". Szablon przekazania użyty w filtrze powinien być taki jak używany w operacji tworzenia sformatowanej wiadomości. W szablonie musisz włączyć format HTML, ponieważ takiego formatu używasz.

Takich operacji przekazania musisz wstawić aż 50, a w każdym szablonie operacji musisz użyć makra %BCC= z odpowiednim adresem grupowym. Sprawdziłem i to działa. Wybierasz po prostu jakąś wiadomość, naciskasz kombinację klawiszy uruchamiającą filtr (np. Ctrl+F11) i program wygeneruje 50 wiadomości z grupowymi adresami w polu BCC.

22

Odp: Nie działa wyzwalanie ręczne filtra po przejściu na The Bat v11

Rozwiązanie chyba zadziała, ale wymaga doszlifowania. Stworzyłem próbną listę z trzema moimi adresami nazwałem ją 55 <list>.
Filtr rzeczywiście zadziałał, ale niestety ujawnił wszystkie adresy wszystkich odbiorców w polu Do.
Jest poniekąd zgodne z informacją zawartą w zakładce Przekaz wiadomość do:  Do (To) (zaznaczyłem na screenie) https://ibb.co/yB1pjq1

Pomimo tego że w treści jest %BCC="55<list>"%- to to pole zostaje jakby nadpisane przez to co zaznaczyłem na screenie.
Jak to obejść ?

23

Odp: Nie działa wyzwalanie ręczne filtra po przejściu na The Bat v11

Po prostu zostaw puste pole "Przekaż wiadomość do" na panelu operacji w filtrze, wtedy nie będzie dublowania adresów. Ja u siebie sprawdzałem i bez wpisywania adresu w pole "Do" działa to poprawnie.