1

Temat: Połączenie TheBat przez proxy...

Do końca 2005 roku nie było problemów z pobieraniem poczty ze skrzynek pocztowych przez program.
Od dnia 1 stycznie 2006 roku połączenia internetowe w mojej firmie zostały przekierowane przez serwer proxy.
W tej chwili nie mogę niestety odebrać żadnej wiadomości e-mail z jakiegokolwiek serwera poczty...
Czy jest jakieś narzędzie które pozwoli przekierować połączenie TheBat przez proxy bo w usatwieniach nie znalazłem żadnej opcji która pozwoliłaby przepiąć połączenie programu na proxy..


Proszę o pomoc...:(
Pozdrawiam
gwoj

2

Odp: Połączenie TheBat przez proxy...

gwoj napisał/a:

Od dnia 1 stycznie 2006 roku połączenia internetowe w mojej firmie zostały przekierowane przez serwer proxy.
W tej chwili nie mogę niestety odebrać żadnej wiadomości e-mail z jakiegokolwiek serwera poczty...

Jeśli są zablokowane połączenia na portach 25 i 110 to nic nie możesz zrobić. Dowiedz się lepiej u administratora sieci jakiego rodzaju zmiany są wymagane w konfiguracji połączeń oraz czy takie połączenia są dopuszczalne. The Bat! to przecież zwyczajny program pocztowy i połączy się z tym, co wpiszesz w konfiguracji kont.