Temat: PLIK *.EBB

Witam, i prosze o pomoc.

Posiadam na dysku plik o nazwie MESSAGES.EBB . Znajduje sie on w katalogu C:\Progam Files\The Bat!\
User\D840C5D8.71F  . W nim znajduje sie moja poczta wychodzaca. Niestety po reinstalacji systemu okazalo sie ze w programie The Bat nie ma importu poczty z plików  *.EBB , a nowa korespondencja zapisuje sie do pliku TBB.  Poniewaz ten plik pochodzi z programu the bat, i do niego przez pewien okres byla zapisywana moja poczta, wiec post umieszczam na tym forum liczac na wasza pomoc. [ dla administratorow dodam ze zapoznalem sie z regulaminem i przeszukalem forum, nie znajdujac podobnego problemu ].

Zwracam sie wiec z pytaniem, jak mozna odzyskac korespondencje zapisana w pliku MESSAGES.EBB ??
Co trzeba zrobic, chodzi mi o to by miec te wiadomosci spowrotem w programie the bat.


Pozdrawiam, ogc-pablo.

2

Odp: PLIK *.EBB

ogc-pablo napisał/a:

[ dla administratorow dodam ze zapoznalem sie z regulaminem i przeszukalem forum, nie znajdujac podobnego problemu ].

Ah boją się jak ognia tych administratorów smile Zapoznać się z regulaminem może i się zapoznałeś, ale kiepsko zrozumiałeś punkt 10:

10. Każdy nowy watek należy wyposażyć w sensowny i merytoryczny temat. W szczególności dotyczy to zgłoszeń problemów. Tu należy podawać jak najwięcej szczegółów - np. wersja programu TB!, system operacyjny, aplikacje działające podczas raportowanego zgłoszenia itp..

Jak porównasz informacje pierwsze po np. z wcześniejszego Bacike i tego co teraz masz zrozumiesz w czym problem. Najogólniej nic nie wskórasz na tej wersji co masz. Musiałbyś powrócić do OTFE i tego samego keyID (wątpię by TB generował takie same ID na starcie każdej wersji i w zależności tylko i wyłącznie od hasła). Ogólnie masz przechlapane, że nie zrobiłeś kopii zapasowej z poziomu starego Bacika lub nie masz pełnego starego katalogu.

3

Odp: PLIK *.EBB

Witam.

Ja mam podobny problem.

Sysytem mi padł a kopię mam z listopada.
Mam jednak cały katalog BATA z Danych Aplikacji.

Ja zaimportować to do swiżej instalacji ? (miałem dane chronione hasłem)