1 (edytowany przez lazik 2006-01-07 08:43:47)

Temat: W jakis sposob zmienic kolejnosc KONT?

Witam.
Od zawsze z the batem mam pewien problem . Nie wiem w jakis sposob zmienic kolejnosc kont .
Uzywam 6 konto e-mail i te najbardziej priorytetowe chcialbym miec teraz na samej gorze a te mniej wazne na dole .
Bede wdzieczny za pomoc.
Dodam iz pracuje na wersji 3.64.01 .
A pomoc w stylu "skasuj wszystkie konta  i stworz je wedlug nowej dobrej kolejnosci" bedzie dla mnie ponizej jakiejkolwiek krytyki .
Pozdrawiam
Roger

Od Administratora: Prosi się o bardziej PARLAMENTARNE wysławianie.

2

Odp: W jakis sposob zmienic kolejnosc KONT?

Podręcznik to się czytało? Sprawdź sobie kombinacje klawiszy kursor, shift, ctrl, alt. Oczywiście wszystko w różnych kombinacjach. smile

3 (edytowany przez rog333r 2006-01-08 22:38:53)

Odp: W jakis sposob zmienic kolejnosc KONT?

Hehe jakie pytanie . Ja to the batem chce tylko poczte odbierac , a Ty mi sie tu pytasz czy podrecznik sie czytalo . Ta opcja , tak samo jak kazda inna powinna byc intuicyjnie wkomponowana w program . Jak tak dalej pojdzie , to za kilka lat napisze na forum posta , "Jak napisac nowa wiadomosc za pomoca THE BAT?" , a Ty mi odpiszesz "Podręcznik to się czytało? Sprawdź sobie kombinacje klawiszy kursor, shift, ctrl, alt,F1,F2,F3,F4,F5,F6,F7,F8,F9,INSERT,HOME,DELETE,END. Oczywiście wszystko w różnych kombinacjach." big_smile big_smile .   
[Juz wyczailem opcje z przenoszeniem kont smile ] .
Dzieki

4

Odp: W jakis sposob zmienic kolejnosc KONT?

Ja to the batem chce tylko poczte odbierac

W takim wypadku ten program nie jest dla ciebie. Będzie za trudny we wszystkim co będziesz chciał zrobić. Zainstaluj sobie lepiej jakiś prosty programik pocztowy.

Jak tak dalej pojdzie , to za kilka lat napisze na forum posta , "Jak napisac nowa wiadomosc za pomoca THE BAT?" , a Ty mi odpiszesz "Podręcznik to się czytało? Sprawdź sobie kombinacje klawiszy kursor, shift, ctrl, alt,F1,F2,F3,F4,F5,F6,F7,F8,F9,INSERT,HOME,DELETE,END. Oczywiście wszystko w różnych kombinacjach."

I zapewne taką odpowiedź przeczytasz - może już  nie ode mnie. Nie tolerujemy (zresztą tak samo jak na innych forach, grupach pomocowych itd.) jawnego pasożytnictwa. Nikt nie zamierza tracić swego cennego czasu by pomóc w błahej sprawie juz kilka, kilkunaście, kilkaset razy wyjaśnianej i do końca wyjaśnionej.

Jeżeli tobie takie zasady się nie podobają (je akceptowałeś przy rejestracji) to może lepiej zmień forum na inne?